Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Strážcovia galaxie 3 sa podľa prvých reakcií nadmieru podarili. Čaká nás zábava aj silné emócie

Strážcov galaxie 3 si v kinách užijeme už o pár dní.


Obľúbená marvelovská séria Strážcovia galaxie si našla mnoho fanúšikov po celom svete. Predchádzajúce diely pozbierali pozitívne ohlasy divákov aj kritiky a už o pár dní dorazí do kín tretí zárez. A keďže má ísť o záverečný diel trilógie, spájajú sa s ním pomerne vysoké očakávania.

Dokáže im režisér James Gunn dostáť? Na to si budeme musieť počkať do dňa premiéry, avšak máme už k dispozícii prvé ohlasy zahraničných kritikov, ktoré by nám mohli čo-to naznačiť. Čo teda na tretích Strážcov galaxie hovoria?

Strážcovia galaxie 3 sa podľa prvých reakcií nadmieru podarili. Čaká nás zábava aj silné emócie
CinemArt SK

Parádne dobrodružstvo

V skratke povedané: James Gunn nesklamal a jeho film je parádnou a zábavnou jazdou a dokonca najlepšou marvelovkou od Avengers: Endgame. „Brilantný záver brilantnej trilógie,“ napísal Ian Sandwell. „Veľmi zábavný, emotívny film, v ktorom každá postava dostane svoj priestor a výrazný moment. Warlock Willa Poultera je výborný.“ Dodal tiež, že samotný záver je pre postavy dôstojný, a uviedol, že mu budú chýbať.

Podľa Valentini Morillo sú Strážcovia galaxie 3 najlepšou marvelovkou od Endgame, dokonca ich zaradila medzi TOP tri najlepšie marvelovky vôbec. Emil Franchi napísal, že film je perfektným záverom trilógie. „Emotívny aj zábavný film,“ prezradil. S tým súhlasí aj Alexander Kardelo, ktorý film popísal ako „zhúlené Star Wars“. Dodal tiež, že film opäť obsahuje plno skvelých vtipov a humoru. „Nič vás však nepripraví na všetky tie emócie,“ zdôraznil. „Rocketov origin je nádherný a srdcervúci.“

Strážcovia galaxie 3 sa podľa prvých reakcií nadmieru podarili. Čaká nás zábava aj silné emócie
CinemArt SK

Jedna z najlepších marveloviek

Rory Cashin uviedol, že ho film miestami dohnal k slzám. „Veľmi rád by som si tiež pozrel sólovku Adama Warlocka!“ dodal. Lily la Fourmi tiež potvrdila, že príbeh je nesmierne emocionálny a komplexný a nejakú dobu ho ešte bude spracovávať. Film je podľa nej výborný. „Strážcovia galaxie 3 je emotívna a epická jazda!“ napísal Tyrell Charles. „Má skvelú akciu, soundtrack, humor, dojemné momenty.“ Snímku popísal ako „nádherný záver trilógie Jamesa Gunna“.

Celkový konsenzus teda znie, že sa môžeme tešiť na jednu z najlepších marveloviek za posledné roky. Okrem skvelého audiovizuálu, humoru a zábavných postáv nás tak čaká aj silný príbeh, ktorý nás spoľahlivo dojme. Záver trilógie sa teda evidentne podaril a my sa do kina už naozaj tešíme. Strážcovia galaxie 3 si premiéru odbijú už 4. mája.

YouTube video

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje