Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura
Zdroj: ©CinemArt SK

Strážcovia galaxie prichádzajú so svojím tretím dobrodružstvom. Čo nás v novej marvelovke čaká?

Strážcovia galaxie do kín doletia 4. mája.

Marvel sa hlási so svojím ďalším zárezom. Konkrétne ide o dobrodružné sci-fi Strážcovia galaxie 3, ktoré do našich kín vstúpi už začiatkom mája. O réžiu sa opäť postaral overený James Gunn a vo filme sa opäť stretneme so starou známou partiou, ktorá musí vyraziť na nové akčné dobrodružstvo. A zdá sa, že to bude stáť za to!

Posledné dobrodružstvo, ktoré všetko zmení

Peter Quill alias Star-Lord (Chris Pratt) a jeho kamoši sa snažia usadiť na planéte Ktoviekde. Potom sa ale na povrch začnú drať Rocketove (Bradley Cooper) tajomstvá z minulosti, čo znamená, že sa Strážcovia galaxie musia vrátiť do akcie.

V ich tíme nechýba ani nový parťák: vesmírny pes Cosmo (Maria Bakalova). Bude to však proti novému nepriateľovi stačiť? Zdá sa totiž, že táto misia nie je len o záchrane Rocketovho života, ale aj o tom, či Strážcovia galaxie ostanú stále spolu.

Vo vedľajších úlohách sa predstavia aj Zoe Saldana, Dave Bautista, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Sean Gunn, Karen Gillan, Vin Diesel, Will Poulter, Chukwudi Iwuji, Sylvester Stallone či Michael Rosenbaum. Režíruje už spomínaný James Gunn, ktorý je podpísaný aj pod predchádzajúcimi dielmi série.

YouTube video

Osudová rozlúčka so starou známou partiou

Režisér sa vyjadril, že tretím dielom Strážcov galaxie by rád ukončil príbeh Petera Quilla a jeho priateľov. Tešiť sa teda zrejme môžeme na poriadne emotívnu rozlúčku. Nebude ale chýbať ani akcia, tradične skvelý audiovizuál a humor. Skrátka opäť dostaneme všetko, čo máme na tejto sérii tak radi.

Trailery navyše ukazujú, že Gunn si záver svojej trilógie evidentne postrážil a žiadny veľký kvalitatívny prepad nás v kinách nečaká. Ukážky majú štýl, dynamiku a dokonca aj funkčné náznaky osudovosti (ktorú sme si so Strážcami galaxie predsa len príliš nespájali). A funguje to nadmieru dobre.

Pevne teda veríme, že Gunn ani do tretice nesklame a s obľúbenými hrdinami sa rozlúči s plnou parádou! Strážcovia galaxie 3 dorazia do našich kín už 4. mája.

CinemArt SK

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje