Stresuješ, či si pred odchodom z domu všetko povypínal? Potom určite oceníš tento lifehack

Expertka na lifehacky sa podelila o jeden, ktorý jej nadmieru uľahčil život.

Zdroj: © Shutterstock

Poznáš ten pocit, keď vypadneš z domu, trikrát skontroluješ, či je všetko v poriadku, a zrazu ťa uprostred dňa chytí panika, či si to naozaj skontroloval? Jasné, že poznáš. Všetci to poznáme. A presne preto všetci oceníme šikovný lifehack, ktorý nedávno na svojom webe uverejnil portál lifehacker.com.

Iracionálne strachy sú strašne fasa vec. Prídu ako blesk z jasného neba… normálne si nažívaš, funguješ, tváriš sa prudko produktívne, aby šéf náhodou nespozoroval, že už solídnych dvadsať minút len zazeráš na hodiny a čakáš na obednú prestávku. A vtedy ťa to prepadne. Mučivá myšlienka s nebezpečným otáznikom.

Naozaj som vypol sporák? Odpojil žehličku? A prestavil termostat na teplotu, za ktorú koncom mesiaca nebudem musieť cvakať obličkou? Nehorí mi barak? Dor*ti, veď ja nemám poistku… Takto si ideš, snažíš sa v hlave vyhrabať matnú spomienku na raňajšie úkony, no márne. Je nadobro preč a tebe neostáva iné, ako sa po zvyšok dňa mechriť na stoličke a dúfať, že predsa len nie si taký idiot, za akého sa práve máš.

© Shutterstock

Redaktorka portálu Nicole Dieker je na tom podobne. Tiež si nikdy nepamätá, čo a či vôbec povypínala a poodpájala, a potom zbytočne stresuje, aj keď na to niet najmenšieho dôvodu. Vyvrcholilo to novým termostatom. „Majiteľ bytu nám nainštaloval nový termostat,“ píše Nicole vo svojom príspevku.

„Nebola som naň zvyknutá, takže keď sme odišli na dovolenku, prvý deň som strávila premýšľaním, či som ho stiahla,“ dodáva. Po tejto dovolenku ruinujúcej skúsenosti si povedala, že predsa musí existovať spôsob, ako sa podobným nepríjemnostiam vyvarovať. A vôbec netrvalo dlho, kým jeden našla.

© Shutterstock

„Pred odchodom z domu si všetky spotrebiče odfoťte,“ radí ostrieľaná expertka na lifehacky vo svojom článku. Sama tak robí. Pred tým, ako vytiahne na dlhší čas päty z domu, si od sporáka až po žehličku na vlasy pofotí všetko, čo by mohlo v budúcnosti narobiť neplechu. Keď ju potom počas dňa prepadne strach, len si nájde v mobile fotku a bum. Je po ňom.

Zdroj: lifehacker.com 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
21
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
13
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
33-ročná žena na Instagrame búra mýty o dokonalom tele, ktoré neexistuje

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME