Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Strhujúci akčňák John Wick 4 je najlepšie hodnoteným dielom celej ságy

Kritici štvrtý diel Johna Wicka vynášajú do nebies. A divácki na tom iste nebudú inak.


Na štvrté dobrodružstvo Johna Wicka si už môžeš zájsť aj na Slovensku. Pokiaľ stále váhaš, možno ťa nakopne naša veľmi spokojná recenzia. A ako píše portál LADbible, rozhodne nie sme jediní, kto so film Chada Stahelskiho parádne užil.

John Wick: Kapitola 4 má totiž zatiaľ najlepšie recenzie z celej série. Na stránke Rotten Tomatoes svieti skvelé skóre 95 % pozitívnych recenzií s ratingom 8,30. Na stránke Metacritic má zase zabijak s tvárou Keanu Reevesa skvelých 78 %.

John Wick 4, hodnotenia
Forum Film SK

Najlepšie prijatý diel ságy

Pre porovnanie, prvý diel má na Rotten Tomatoes 86 % pozitívnych recenzií, druhý 89 % a tretí tiež 89 %. Čo sa týka stránky Metacritic, prvé dobrodružstvo Johna Wicka na nej získalo 68 %, druhé 75 % a tretie 73 %. Štvrtý diel sa teda môže pochváliť jednoznačne najlepším prijatím (hoci, pravdaže, už predchádzajúce tri diely sa kritikom veľmi páčili).

Ide o naozaj parádny výsledok a jasné potvrdenie toho, že kvalitné akčné filmy majú stále čo povedať. Dá sa tiež očakávať, že film bude opäť kasovým trhákom. Doteraz každý film série dokázal zarobiť viac než predchádzajúci diel, takže sme zvedaví, či aj štvorka potvrdí tento trend.

Okrem Reevesa si v John Wick: Kapitola 4 zahrali aj Laurence Fishburne, Ian McShane, Bill Skarsgård, Donnie Yen, Lance Reddick, Shamier Anderson, Scott Adkins, Rina Sawayama, Hirojuki Sanada či Clancy Brown. Slovenskú premiéru si film odbil 23. marca a v kine by si ho rozhodne nemal zmeškať!

John Wick 4, hodnotenia
Forum Film SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.