Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Sympatický mladík Heňo už na prvý pohľad upúta väčšinu nežných stvorení sexi hrivou a namakaným telom. Možno by ste ho tipovali na športovca, modela, čo sú všetko aktivity, ktorým sa venuje. No to, čím sa dvadsaťštyriročný fešák primárne živí, by vám iba tak nezišlo na um.

Heňo už siedmy rok pracuje ako striptér, patrí k najznámejším a najúspešnejším na Slovensku. Stretli sme sa s ním v bratislavskej kaviarni a porozprával nám aj o tom, aký je mesačný zárobok striptéra, ako sa stavia k sexuálnym návrhom a čo v živote odsudzuje. Taktiež nám prezradil, aké ženy chodia na striptíz a ktoré si spomedzi nich vyberá on na pódium.

https://www.instagram.com/p/Bsxt3-ZAZOr/

Ako si sa k tomuto nezvyčajnému povolaniu dostal? Čo ťa k nemu priviedlo?

Začal som to robiť ešte na strednej škole, pretože som chcel „brigádu“, popri ktorej budem mať aj veľa času a aj si ňou niečo zarobím. Dostal som sa k tomu cez kamošov, pozeral som si ponuky aj na internete a začalo to „nevinnými“ prácami, ako napríklad postávanie s nápojmi hore bez alebo raz zo mňa aj jedli sushi (smiech), nazýva sa to servírovanie na nahom tele.

Striptérstvu sa venujem už sedem rokov, začal som veľmi skoro, v osemnástich. Ja som všade profesijne najstarší, no zároveň vekovo najmladší.

Čo robíš popri práci striptéra?

Robil som dlhú dobu finančného agenta, donedávna aj taxikára. Niekedy robím ešte niečo popri, inokedy nič a iba sa povaľujem. Podľa toho, akú mám náladu. Keď človek chodí každý deň do práce, má toho spolu s vystúpeniami cez víkend veľmi veľa.

No ak sa venuje iba striptízu, má zase nadmieru voľného času a nudí sa. Teraz mám momentálne podnikateľské plány, chcel by som si otvoriť nejaký obchod.

Teda, dá sa zo samotného striptérstva vyžiť?

No, to je individuálne. Pokiaľ s tým niekto iba začína a ešte je pre verejnosť neznámy, je to slabé, má tam iba sezóny. No ja to robím už dlhšie, poznajú ma a mám veľa kontaktov, čiže pracovné ponuky sú pre mňa po celý rok. Vystupujem každý víkend, niekedy aj cez týždeň, ale to pomenej.

Objednávajú si ma aj súkromne, no aj cez skupinu Dirtyy Boyzzz. Najbližšie budeme mať „šnúru“ vystúpení s názvom „Cesta okolo sveta.“ Dievčatá čaká naozaj „vymakaná“ show.

Prezradil by si nám, aký je priemerný zárobok striptéra v Bratislave?

Ak má už vytvorené aké-také meno, poznajú ho ľudia a má aj rozhodené siete, tak okolo tých 2000 eur za mesiac.

Heňo Szabó

Aké typy žien chodia na vystúpenia?

Idú tam baby, ktoré dlho nemali žiaden sex alebo pozornosť chlapa. Niektoré dámy tam chodia iba preto, aby mali väčšiu chuť na svojho starého (smiech). Potom sú tam aj také, čo si tam chcú jednoducho iba nejakého striptéra odchytiť, zobrať si ho domov a tam ho pretiahnuť. Samozrejme, veľa báb sa príde iba zabaviť, vypnúť.

Aké si spomedzi ne vyberáš z publika a zapájaš do show?

Dal som na rady starších, že si mám vyberať tie najhanblivejšie, najnenapádnejšie alebo bacuľky. Vtedy je to väčšia show, keď sa povenujem práve takému dievčaťu, ktoré možno vzadu niekde tichučko sedí a len sníva o tom, že si ju niekto všimne. Také dievča sa viac poteší a aj si to väčšmi užije.

Aké reakcie si už na pódiu zažil?

Zažil som už asi všetky reakcie. Primerane hanblivé a aj také, čo nespolupracovali a ostali bez pohnutia ako soľný stĺp, doslova zamrzli (smiech). Mal som na pódiu už aj takú dievčinu, čo mi robila naschvál, strkala do mňa, vysmievala sa mi a mala potrebu si niečo dokazovať.

Spomínam si aj na prípad, keď sa baba na pódiu rozplakala, lebo sa veľmi hanbila a fakt netúžila byť vybratá. Vtedy som to uhral s inou, s jej kamarátkou. Pri striptérstve musíte vedieť kráľovsky improvizovať.

Tiež som mal na pódiu také baby, čo to roztočili viac než ja a skoro sa aj ony samy začali na pódiu vyzliekať. Zažil som aj ženy, ktoré by na pódiu nemali problém mať so mnou, slušne povedané, orálny sex. Takéto veci nepatria na pódium. Boli chlapci, čo sa nechali a nejako to zakryli, ale podľa mňa je to nevhodné. To sú zážitky, ktoré rád absolvujem v súkromí (smiech).

https://www.instagram.com/p/B0itkIWHt5a/

Lepšie sa ti vystupuje pre Slovenky či skôr pre cudzinky?

Vystupoval som už v Nemecku, Švajčiarsku, Írsku, Poľsku. No Slovenky sú spomedzi všetkých žien každopádne najkrajšie. Ale zase v zahraničí je strip považovaný za normálnejší, prirodzenejší, ľudia sú tolerantnejší. Na Slovensku je stále veľa konzervatívne zmýšľajúcich ľudí. No napríklad v takom Rakúsku je dokonca zvykom, že otec objedná dcére striptéra, čo sa tu bežne nevidí.

Dostávaš od žien často sexuálne návrhy? Ako na ne reaguješ?

Často, niekedy až veľmi často. No slušne ich zakaždým, samozrejme, odmietnem (smiech). Ale nie. Záleží aj na tom, či mám alebo nemám priateľku. No, keď som single a dievča sa mi páči, prečo nie. Určite ma to aj poteší, je to milé.

Najmä od žien to nie je také prirodzené, vyjadriť to, že niekoho chcú, čo i len na sex. A aj preto je náročné ich odmietnuť. Jednak, nie sú na to zvyknuté a na druhej strane, dlho sa k tomu odhodlávajú.

Čo ťa naučilo toto povolanie o ženách?

Ako sa k nim správať, čo ich priťahuje. Čo si k nim muž môže dovoliť a čo už je priveľa. Páči sa im, keď je jemne drzý a nie príliš dostupný. Väčšina žien, aj keď hovorí možno niečo iné, má rada hry, teda, keď ich muž občas odmieta. No na druhej strane chcú, aby ste im dali najavo, že sa vám páči. Majú proste rady, ak je chlap chlapom a vie, čo chce. Od nich a aj od života.

EMEFKA

Pamätáš si na svoje úplne prvé vystúpenie?

Áno, ale radšej na to nespomínam (smiech). Bolo to úplne, že celé zle, príšerná spomienka. Od začiatku až po koniec. Mal som osemnásť a vystupoval som niekde v Dúbravke v zmiešanom klube, čiže boli tam ženy aj muži. Úplne som sa strápnil a skoro ma vypískali.

Bolo to strašné a veľmi som sa hanbil. Zapríčinil to stres, nevedel som improvizovať, spolupracovať. Ale to všetko príde časom. Netreba sa nechať odradiť.

Chodil by si osobne so striptérkou?

V prvom rade ja vlastne neviem, či by to bolo možné, aj keby som to chcel a plánoval. Poznám totiž iba dva typy striptérok. Jedna je taká ľahšia, je prístupná čomukoľvek a komukoľvek (smiech). A druhá zase nenávidí mužov, má odstup. Možno aj vplyvom tej práce ich nemá rada. A keď si už niekoho konečne nájde, je mu stopercentne verná. Ale nemal by som s tým problém.

Mne sa hnusia iba zlatokopky, čo je veľmi moderné „povolanie“ v dnešnej dobe. Lebo to je taký štýl, že „Som pekná, plaťte mi, ja nemusím nič.“ Podľa mňa je to ešte horšie ako prostitúcia. Nemám rád také tie princezné, že „Ty sa o mňa staraj, lebo som nádherná a koniec.“ Páči sa mi, keď je žena aj krásna, no aj sa snaží niečo dosiahnuť vlastnými silami.

Ako to je s ukazovaním prirodzenia? Ukážeš, iba keď chceš, či ti to aj nejak zaradia do choreografie?

Nie je to povinnosť, ale osobná voľba. Sú akcie, kde je dobré to urobiť, kde sa to očakáva, a sú aj také, kde to nie je vhodné. Podniky na vyššej úrovni to väčšinou nechcú. Striptíz nie je hlavne o tom, skôr je to o tom umení tanca a zvádzania.

Niektoré baby sa sťažujú, že som ho neukázal, a iné sú pohoršené iba z toho, keď si zo seba strhnem tričko. Ale ja sa riadim heslom: „Menej je niekedy viac“. Nechcem potom, aby sa sťažovali, že je moje vystúpenie príliš vulgárne.

Hanbil si sa na začiatku?

Samozrejme. Ale neukazoval som zase „nádobíčko“ nejak často, hej (smiech). Celkovo som bol v začiatkoch nervózny z celého vystúpenia, taký nesvoj. Bol mi divné po show utekať nahý do šatne. Teraz si to už ani neuvedomujem, nepripúšťam. Podľa mňa tu ide hlavne o to, že keď sa nehanbíš, ani sa nestrápniš a nebudeš vysmiaty.

https://www.instagram.com/p/B5sYbs8HHd7/

Môžete/zvyknete si dávať s chlapcami nejaký alkoholický nápoj na posilnenie?

Zvykneme, jasné. Pohárik na uvoľnenie je v pohode. Vystupujúci si v princípe môže robiť, čo chce, no musí mať na pamäti to, aby zvládal situáciu. Keď sa opije najviac, ako vie, no dokáže fungovať, nie je s tým žiadny problém. Ale, keď sa tam váľa a robí hanbu klubu, problém to je.

Vymýšľaš si choreografie sám alebo ti s tým niekto pomáha? Koľko približne trénuješ na jedno vystúpenie?

Samostatné si robím sám. Ja mám zvyčajne menej tanečné. Teraz momentálne väčšinou predvádzam svoju „Aquaman show“. Skupinové vystúpenia nacvičujeme s choreografom, to je trošku ťažšie dosiahnuť synchrón, aby sa všetci chalani naraz zosúladili.

A na záver, spomínaš si ešte aj na svoj úplne najtrápnejší zážitok?

Jeden z takých mojich top prúserov sa stal, keď som mal show, kde som bol prezlečený za robotníka. Sexi prestrojený, ponatieraný olejom, aby som bol ešte viac „hot“, kladivo v ruke, no všetko ako má byť.

Lenže, ja som si namazal ruky tým olejom až do takej miery, že sa mi to veľké kladivo počas toho, ako som ho zodvihol, vyšmyklo a z ruky a spadlo medzi diváčky (smiech). Našťastie, nezasiahlo nikoho, no chlapci sa mi smejú dodnes.

Ďakujeme za rozhovor a prajeme všetko dobré! 🙂

https://www.instagram.com/p/B1_af_7IrAk/


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje