Utorok 27.9.2022
sk
Cyprián
, Damián
cz
Jonáš

Ako mnohé iné prevádzky, v ktorých by mohlo dôjsť k nákaze koronavírusom medzi personálom a zákazníkmi, musel aj striptízový klub Lucky Devil Lounge v americkom Oregone zavrieť svoje brány. Slečny ostali sedieť doma, samozrejme, bez pravidelnej výplaty.   

Pred časom si si u nás mohol prečítať článok o týchto striptérkach z oregonského Portlandu, ktoré boli nútené obmeniť svoju pracovnú náplň za niečo, zo zdravotného hľadiska, bezpečnejšie. Tieto dámy začali preto po meste roznášať jedlo v ich typických skromných kostýmčekoch. Chlapi mohli takto slintať nielen nad jedlom, ale aj nad poslíčkami. 

Návrat k starej práci

Bary a reštaurácie v Amerike môžu aj naďalej vykonávať donáškovú službu, a tak sa tejto možnosti chopil aj spomínaný nočný klub, ktorý okrem sexy predstavení ponúkal aj stravu.

Atraktívne donášky jedla mali iste veľký úspech, ale spoločností, ktoré v tomto odvetví gastronómie podnikajú, je také kvantum, že majiteľ klubu Shon Boulden musel opäť prísť na originálny nápad, ako prežiť toto náročné obdobie.    

Konkurencia je príliš veľká a nie celé mesto malo pochopenie pre sporo odeté dievčatá, ktoré sa prechádzali na predmestiach plných deti a nosili obedy a večere až k dverám. Majiteľ tak prišiel opäť s novým nápadom, ako aj naďalej zamestnávať svoje dievčatá. A vrátili sa k tomu, čo robia najlepšie – k striptízu.    

Profimedia

Drive-thru s predstavením

Shon svoj nový podnikateľský plán nazval Food 2 Go-Go. Jedlo predávajú aj naďalej, takže ani kuchári a barmani neprišli o svoj príjem. Po svoje objednávky si zákazníci prídu autom cez systém drive-thru tunelu v stane, kde im konzumáciu jedla vo vozidle spríjemnia spomínané dievčatá erotickým tancom.  

Počas jednej zmeny sa pri dvoch tyčiach striedajú štyri tanečníčky a k dobrej nálade im hrá aj DJ. Celkovú atmosféru dotvárajú aj svetelné efekty, girlandy, kruhy, farebná pyrotechnika a diskotékové výrobníky hmly. Prvých 50 zákazníkov dostalo k objednávke rolku toaletného papiera, ktorý má v USA v poslednej dobe cenu zlata.

Zdravie na prvom mieste

Tanečnice na sebe majú po celú dobu ochranné okuliare, rúško a rukavice, kovové zábrany zase zabezpečujú dostatočný odstup od priveľmi zvedavých chlapov. Ak by sa niekto pokúsil priblížiť k dievčatám, zakročia všadeprítomní ochrankári.

Zdravie je na prvom mieste. Zákazníci môžu dievčatá za ich snahu oceniť aj finančne. Za donáškovú službu dostávali len minimálnu mzdu, ale teraz majú pri svojich tanečných tyčiach aj vedierka na prepitné    

Profimedia

Zdroj: Profimedia


Ako hodnotíš tento článok?

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť