Striptízový klub zaviedol počas koronavírusu drive-thru službu

Vojdeš autom, užiješ si striptíz naživo a dobre sa naješ.

Zdroj: Profimedia

Ako mnohé iné prevádzky, v ktorých by mohlo dôjsť k nákaze koronavírusom medzi personálom a zákazníkmi, musel aj striptízový klub Lucky Devil Lounge v americkom Oregone zavrieť svoje brány. Slečny ostali sedieť doma, samozrejme, bez pravidelnej výplaty.   

Pred časom si si u nás mohol prečítať článok o týchto striptérkach z oregonského Portlandu, ktoré boli nútené obmeniť svoju pracovnú náplň za niečo, zo zdravotného hľadiska, bezpečnejšie. Tieto dámy začali preto po meste roznášať jedlo v ich typických skromných kostýmčekoch. Chlapi mohli takto slintať nielen nad jedlom, ale aj nad poslíčkami. 

Návrat k starej práci

Bary a reštaurácie v Amerike môžu aj naďalej vykonávať donáškovú službu, a tak sa tejto možnosti chopil aj spomínaný nočný klub, ktorý okrem sexy predstavení ponúkal aj stravu.

Atraktívne donášky jedla mali iste veľký úspech, ale spoločností, ktoré v tomto odvetví gastronómie podnikajú, je také kvantum, že majiteľ klubu Shon Boulden musel opäť prísť na originálny nápad, ako prežiť toto náročné obdobie.    

Konkurencia je príliš veľká a nie celé mesto malo pochopenie pre sporo odeté dievčatá, ktoré sa prechádzali na predmestiach plných deti a nosili obedy a večere až k dverám. Majiteľ tak prišiel opäť s novým nápadom, ako aj naďalej zamestnávať svoje dievčatá. A vrátili sa k tomu, čo robia najlepšie – k striptízu.    

Profimedia

Drive-thru s predstavením

Shon svoj nový podnikateľský plán nazval Food 2 Go-Go. Jedlo predávajú aj naďalej, takže ani kuchári a barmani neprišli o svoj príjem. Po svoje objednávky si zákazníci prídu autom cez systém drive-thru tunelu v stane, kde im konzumáciu jedla vo vozidle spríjemnia spomínané dievčatá erotickým tancom.  

Počas jednej zmeny sa pri dvoch tyčiach striedajú štyri tanečníčky a k dobrej nálade im hrá aj DJ. Celkovú atmosféru dotvárajú aj svetelné efekty, girlandy, kruhy, farebná pyrotechnika a diskotékové výrobníky hmly. Prvých 50 zákazníkov dostalo k objednávke rolku toaletného papiera, ktorý má v USA v poslednej dobe cenu zlata.

Zdravie na prvom mieste

Tanečnice na sebe majú po celú dobu ochranné okuliare, rúško a rukavice, kovové zábrany zase zabezpečujú dostatočný odstup od priveľmi zvedavých chlapov. Ak by sa niekto pokúsil priblížiť k dievčatám, zakročia všadeprítomní ochrankári.

Zdravie je na prvom mieste. Zákazníci môžu dievčatá za ich snahu oceniť aj finančne. Za donáškovú službu dostávali len minimálnu mzdu, ale teraz majú pri svojich tanečných tyčiach aj vedierka na prepitné    

Profimedia

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 záhadných miest z celého sveta, kde mnoho ľudí bez stopy zmizlo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME