Študent tvrdí, že úspech vo výzve No Nut November mu zaručil schopnosť levitácie

Je to tá správna cesta k čarovným schopnostiam?

Zdroj: https://pxhere.com/en/photo/960996

November je za nami a tým pádom aj výzva No Nut November došla do cieľa. Mnohí zlyhali, niekoľkí zvíťazili. Tí, ktorí nevedia, o čo ide, nech nazrú do článku, ktorý sme o výzve napísali.

Je tu ale dôležitá otázka: prečo sa vlastne výzvy zúčastniť? Kanadský študent Karan Arora, o ktorom informoval Unilad, má vo veci jasno. Podľa jeho vlastných slov mu mesačná abstinencia od sexu a masturbácie dala schopnosť levitácie. Svoje tvrdenie podložil aj niekoľkými fotografiami, ktoré zverejnil na Twitteri.

Karan vraví, že mesiac dlhé trénovanie sebakontroly ho posunulo na vyššiu formu existencie a svoje telo sa naučil dokonale ovládať. Vyčistila sa mu myseľ a dosiahol stav vnútornej vyrovnanosti. Vďaka výzve získal kontrolu nad každou jednou bunkou vo svojom organizme a nakoniec bol schopný vznášať sa silou vôle.

Príspevok 22-ročného študenta sa nečakane rozšíril a stal virálom. Kým pri Karanovom poste je jasné, že ide len o žart, iné diskusie na tému No Nut November vôbec nie sú také jednoznačné.

Početné NNN komunity sa nachádzajú napríklad na 4chane alebo Reddite a väčšina debát je chaotickou zmesou osobných zážitkov, vedeckých citácií, vtipov a trollingu. Normálny človek si z toho ťažko niečo odnesie.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Social_Media_Marketing_Strategy.jpg

Sám Karan sa vyjadril, že sa výzvy skutočne zúčastnil a skúška sebakontroly mu naozaj pomohla zlepšiť disciplínu a vyčistiť myseľ. O sexuálnej abstinencii sa toho veľa popísalo aj v serióznej vedeckej literatúre.

Známy výskum napríklad hovorí, že po siedmich dňoch abstinencie nastáva maximálne zvýšenie hladiny testosterónu, čo môže mať pre muža pozitívny prínos. Zároveň ale uvádza, že nemá zmysel ťahať sériu dlhšie ako týždeň, pretože ďalšie zmeny neboli zaznamenané.

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Predmety vystupujú z papiera. Umelec vytvára z obyčajných obrázkov dokonalú ilúziu 3D objektov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME