Študenta prekvapil rozkošný nezvaný hosť, ktorý mu spadol do záchoda

Takéto prekvapenie na toalete rozhodne nečakal

Keď bývaš na intráku alebo so spolubývajúcimi, je hneď niekoľko nemilých prekvapení, s ktorými sa na záchode môžeš stretnúť. Či už sú to použité menštruačné pomôcky od slečien, ktoré sú hádam aspoň pekné, keď už základné hygienické návyky akosi postrádajú alebo rôznofarebný výbuch čreva niekoho, komu stlačenie splachovača očividne pripadá ako nadľudský výkon, či len prázdna rolka od toaletného papiera, keď ten výbuch čreva postihne práve teba. No keď žiješ sám, naozaj nečakáš, že ťa pri vstupe do onej oázy pokoja niečo zaskočí.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/pug-toilet-animals-being-jerks-9muUXOtrd5gpG)

Rovnako na tom bol pravdepodobne aj tento študent, ktorý musel v jedno pekné ráno odsunúť úľavu od plného močového mechúra na druhú koľaj a namiesto toho zachraňovať nezvaného hosťa, čo naňho vykúkal z misy. Do záchodu mu totiž spadla veverička. A tej sa voda v záchode asi práve dvakrát nepáčila, predsa len, veveričky sú známe pre mnoho vecí, no schopnosť dokonale plávať alebo sa vymrštiť zo záchodovej misy von to rozhodne nie je. Otázkou však ostáva, ako sa zvieratko do domu študenta vlastne dostalo. Na to má však on sám prostú odpoveď: „Myslím si, že sa sem dostala cez strechu, potom sa pošmykla a spadla do záchodu.“

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/05/16/poor-squirrel-rescued-getting-stuck-student-toilet-7552075/)

Študent teda neváhal a zavolal tamojšiu ochranu zvierat, ktorá malé zvieratko s huňatým chvostom zo záchodového zajatia vyslobodila. „Veverička našťastie nebola zranená a hneď po vytiahnutí zo záchodu sme ju mohli vypustiť,“ hovorí hovorkyňa RSPCA (tamojšia ochrana zvierat) Kirstie Gillard. Predtým však ešte drobec dostal uterákový zábal, aby vonku taký mokrý neprechladol. „Toto bola nepochybne jedna z najnezvyčajnejších záchran. Pred nejakým časom sme vyťahovali netopiera zaseknutého v odtoku umývadla, ale táto veverička si jednoznačne vybojovala prvenstvo,“ dodáva hovorkyňa na záver.

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/05/16/poor-squirrel-rescued-getting-stuck-student-toilet-7552075/)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
24
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 podstatných vecí, ktoré ti o dospievaní nikto nepovie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME