Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Keď bývaš na intráku alebo so spolubývajúcimi, je hneď niekoľko nemilých prekvapení, s ktorými sa na záchode môžeš stretnúť. Či už sú to použité menštruačné pomôcky od slečien, ktoré sú hádam aspoň pekné, keď už základné hygienické návyky akosi postrádajú alebo rôznofarebný výbuch čreva niekoho, komu stlačenie splachovača očividne pripadá ako nadľudský výkon, či len prázdna rolka od toaletného papiera, keď ten výbuch čreva postihne práve teba. No keď žiješ sám, naozaj nečakáš, že ťa pri vstupe do onej oázy pokoja niečo zaskočí.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/pug-toilet-animals-being-jerks-9muUXOtrd5gpG)

Rovnako na tom bol pravdepodobne aj tento študent, ktorý musel v jedno pekné ráno odsunúť úľavu od plného močového mechúra na druhú koľaj a namiesto toho zachraňovať nezvaného hosťa, čo naňho vykúkal z misy. Do záchodu mu totiž spadla veverička. A tej sa voda v záchode asi práve dvakrát nepáčila, predsa len, veveričky sú známe pre mnoho vecí, no schopnosť dokonale plávať alebo sa vymrštiť zo záchodovej misy von to rozhodne nie je. Otázkou však ostáva, ako sa zvieratko do domu študenta vlastne dostalo. Na to má však on sám prostú odpoveď: „Myslím si, že sa sem dostala cez strechu, potom sa pošmykla a spadla do záchodu.“

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/05/16/poor-squirrel-rescued-getting-stuck-student-toilet-7552075/)

Študent teda neváhal a zavolal tamojšiu ochranu zvierat, ktorá malé zvieratko s huňatým chvostom zo záchodového zajatia vyslobodila. „Veverička našťastie nebola zranená a hneď po vytiahnutí zo záchodu sme ju mohli vypustiť,“ hovorí hovorkyňa RSPCA (tamojšia ochrana zvierat) Kirstie Gillard. Predtým však ešte drobec dostal uterákový zábal, aby vonku taký mokrý neprechladol. „Toto bola nepochybne jedna z najnezvyčajnejších záchran. Pred nejakým časom sme vyťahovali netopiera zaseknutého v odtoku umývadla, ale táto veverička si jednoznačne vybojovala prvenstvo,“ dodáva hovorkyňa na záver.

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/05/16/poor-squirrel-rescued-getting-stuck-student-toilet-7552075/)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: metro.co.uk


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.