Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena
Zdroj: ©Shutterstock

Študenti prezradili mrazivé dôvody, pre ktoré dostali ich učitelia výpoveď

Niektorí učitelia by sa k deťom nemali ani približovať, nieto ich ešte učiť.

Učitelia formujú mladšie generácie, a vzhľadom na čas, ktorý decká v škole trávia, možno objektívne povedať, že majú značný podiel na tom, čo z nich vyrastie. Bohužiaľ, nie všetci si to uvedomujú. Každý z nás má skúsenosť s pedagógom, ktorý si prišiel do školstva vybíjať svoje komplexy a svojimi „metódami výučby“ traumatizoval každého študenta, ktorý mu prišiel pod ruky.

Ty nepochybne tiež, ale ber to pozitívne – aspoň ťa neučil niekto takýto. Ľudia na Reddite nedávno prezradili dôvody, kvôli ktorým sa ich školy rozhodli tých či oných učiteľov prepustiť, a my ti povieme jedno. Pri niektorých príbehoch ti bude reálne tuhnúť krv v žilách. Poďme si ich teda prečítať.

1. Započula, ako spolužiačka s nadváhou rozpráva o spáchaní samovraždy. Namiesto toho, aby to brala vážne a ponúkla jej pomoc, mala potrebu pred celou triedou skonštatovať: „Čo vymýšľaš? S tým bruchom by sa ti to lano aj tak pretrhlo.“ Letela ešte v ten deň.

2. Údajne to robila už nejaký ten piatok, no chvíľu trvalo, kým to niekto zo študentov nabral odvahu nahlásiť. Učila ekonomiku v domácnosti a pri rozoberaní starostlivosti o dieťa všetko demonštrovala na svojich študentoch. Ako nakŕmiť bábo, ako ho nechať odgrgnúť, ako ho prebaliť, upokojiť. Raz si reálne posadila študenta do lona a nútila ho, aby predstieral, že ho dojčí. Mala to robiť na bábike, ale nerobila.

3. Opitého ho vyplo uprostred hodiny. Niekto zavolal riaditeľku, tej sa ho nedarilo zobudiť, a tak zavolala záchranku. Pričuchla si k jeho hrnčeku „s kávou“, pohrabkala sa mu v šuplíkoch a našla takmer prázdnu fľašu vodky. Najhoršie na tom celom bolo, že jeho dcéra bola naša spolužiačka.

4. Schoval kameru v taške na športové náčinie a položil ju do šatní, kde sa chlapci prezliekali na telesnú. Všimol si ju jeden zo študentov, povedal to rodičom a tí zavolali políciu. Skončil za mrežami.

Shutterstock

5. Stalo sa to počas pandémie, keď bola celá výučba online. Jeden z učiteľov sa rozhodol počas svojej hodiny uspokojovať a očividne si nevšimol, že má zapnutú webkameru. Žiaci ho nahrali a zavesili video na Youtube (už tam nie je, hľadal som). Jeho kariéra v školstve skončila skôr, ako sa stihla vôbec začať.

6. Dva dni v týždni vždy prišiel opitý a zvyšné tri sfajčený ako doga. Študenti ho zbožňovali, ale nenaučil nás ani prd.

Odporúčame prečítať:

Vedel si, že Stephen King natočil film? Bol taký zlý, že sa zaň hercom ospravedlňoval

7. Nevyhodili ho, ale veľmi dôrazne ho „požiadali“, aby okamžite podal výpoveď. Vyspal sa s jednou zo študentiek, ktorá bola ako bonus dcérou iného učiteľa. Mala osemnásť, takže to nebolo nelegálne, ale nedá sa povedať, že by mu niekto práve zatlieskal.

8. Doma stával v okne len v rozopnutom župane a čakal, kedy okolo prejde školský autobus. Vyhodili ho. To isté sa ale nedá povedať o učiteľovi, ktorý sa v roku 1988 pobil s tretiakom (päste aj všetko) a učí u nás dodnes.

Shutterstock

9. Študentka si požičala od triednej mobil, aby mohla zavolať rodičom. Kým ho mala, rozhodla sa v ňom trochu pohrabať, našla jej šteklivé fotky a rozposlala ich svojim kamarátom. Učiteľka dostala hodinovú výpoveď a úprimne, bolo mi jej dosť ľúto.

10. Nazval 13-ročnú študentku prostitútkou, pretože si do školy dala sukňu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.