Študenti sa delia o fotky učiteľov, ktorí sa pri vysvetľovaní skrúcajú v bizarných pozíciách

Každý pozná toho jedného učiteľa, ktorý to robí tiež.

Zdroj: Twitter @karla__villegas @lila_dammeyer

Každý človek, ktorý si odsedel istý čas v škole, sa pri pohľade na tieto fotografie hneď pobaví. Niektoré veci sa ani postupom času nemenia a ak by sme mali menovať jednu vec, tak sú to určite práve tieto bizarné polohy, v ktorých sa učitelia zvyknú ocitnúť, keď pomáhajú svojim študentom. Určite si niektoré z nich veľmi dobre pamätáš.

Je to tá čudesná poloha, v ktorej učiteľ ani nekľačí, ani nesedí a už vôbec nestojí. Mnohokrát boli práve tieto ich polohy pre nás terčom zábavy. 

Unikátny talent všetkých učiteľov

Môžeme mať rôznorodé školské systémy, spôsoby výučby naprieč svetom, no jedna vec je pre mnohých učiteľov spoločná. Ich talent na všakovaké polohy, v ktorých sa skrúcajú pri svojich študentoch počas vysvetľovania učiva. Keď uvidíš, v akých krkolomných polohách sa často ocitnú, nemožno spochybniť, že sa snažia pre vzdelanie svojich študentov urobiť naozaj všetko.

Nedávno sa používateľka na Twitteri podelila o fotografiu svojho učiteľa geometrie, ktorý sa pri jednej z lavíc ocitol v presne jednej z tých zábavných polôh typickej pre učiteľov. Netrvalo dlho a ostatní ľudia sa toho chytili a začali pod príspevkom zdieľať fotografie svojich učiteľov. Vznikla tak pomerne obsiahla galéria zábavných polôh obľúbených u učiteľov.

Každý z nás mal toho jedného učiteľa

Všetci sme zažili počas svojich školských čias toho jedného učiteľa či učiteľku, ktorý bol niečím odlišný. Buď to boli práve tieto zábavné polohy, ktoré sa stali ideálnou zábavou počas nudného vyučovania, jeho hlášky, alebo akékoľvek iné neduhy. Bez toho by asi škola ani nebola školou. Tieto ich bizarné polohy, v ktorých sa skrúcajú pri študentoch, majú však mnohí spoločné. 

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
86
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Komédia Palm Springs dorazila do kín. Toto sú hlavné dôvody, prečo by si ju nemal vynechať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME