Sobota 23.10.2021
sk
Alojzia
cz
Teodor
, Theodor

Niektorí učitelia si myslia, že požrali všetku múdrosť sveta, ich názor je zákon a pri kritike svojich študentov si servítku pred ústa teda rozhodne nedávajú. Presne o takých dnes bude reč. Na instagramovom profile @studentproblems sa nedávno rozprúdila debata o tom, aké kruté vyjadrenia si niektorí študenti museli od svojich profesorov vypočuť. Tie najbizarnejšie z nich sme zozbierali v tomto článku.

1. „Písmo môjho doktora vyzerá oproti tomu tvojmu ako kaligrafia.“

2. „Nabudúce by si nad tým mohla stráviť dlhšie ako dve hodiny.“ Bola to štvorstranová práca, na ktorej som makala dobré dva týždne.

3. „To si kreslil nohou?“ Umelecká škola nie je taká sranda, ako si mnohí myslia.

4. Profesorka mi znížila známku, pretože som napísala „černoška“ namiesto „žena tmavej pleti“. Bola to esej o spôsoboch, akými rasizmus ovplyvňuje život „žien tmavej pleti“ v Amerike.

5. „Mohol si si do toho papiera vysmrkať nos a bola by to preň väčšia pocta ako načmárať naň takéto bludy.“

Shutterstock

6. Študujem architektúru. Raz mi učiteľ povedal, aby som ten náčrt radšej spálil.

7. Profesorka poznamenala pred celou triedou, že moje písmo je dôvod, prečo budeme odteraz všetky zadania odovzdávať napísané na počítači.

8. „To si prekladala cez google prekladač?!“ Nie. Bohužiaľ, nie.

9. Všetky odpovede na teste som mala správne, ale na výpočet som nepoužila postup, ktorý nás učila na hodine. A tak milá učiteľka označila takmer všetko za zlé, dala mi céčko a do kolónky s poznámkami dopísala, že sa mám nabudúce viac snažiť. Wau.

10. „Ešte som nevidela toľko zbytočných informácií na jednom papieri.“ Bol to umelecký opis ročného obdobia. Všetko v umeleckom opise sú zbytočné informácie.

Shutterstock

11. „Za takú odpoveď by si sa mal hanbiť.“ Okej, uznávam, možno to nebolo najmúdrejšie, ale na otázku, ako dnes konkrétne mňa ovplyvňuje pád Berlínskeho múru, som napísal „nijako“. Úprimne, fakt netuším, čo mala byť správna odpoveď. Veď ani nežijem v Nemecku.

12. Po odprezentovaní mojej práce ma poslala k školskému psychológovi, lebo bola presvedčená, že mám dyslexiu. Nemám.

13. Učiteľka vyvesila moju prácu na triednu nástenku a povedala všetkým ostatným, že toto je knižný príklad toho, čo nerobiť. Celkom som sa na tej práci nadrel…

14. Môj učiteľ umenia mi vytrhol (ešte nedokončenú) prácu zo zošita, pokrčil ju a povedal: „Radšej to po škole prekresli. Ver mi, bude to tak lepšie.“

15. „Keďže si urobil chybu hneď v prvom slove, ďalej som už ani nečítal.“ Tri týždne práce skončili v koši.

Shutterstock

16. „Raz som si objednal domov pizzu a prišla mi bez syra. A ani vtedy som nebol taký sklamaný ako z tvojej odpovede.“

17. „Keby som vedel, že k nám budú stále posielať takýchto idiotov, ostal by som učiť na strednej.“ Dámy a páni, môj vysokoškolský profesor.

18. „V živote sú niektorí ľudia speváci a niektorí len tanečníci v pozadí. Ale s týmito známkami by si mal byť rád, keď budeš vôbec osvetľovač.“

19. „Nebuď z tej známky sklamaný. Ja som už sklamaný za teba.“ Díky. To naozaj pomohlo.

20. „Postav sa,“ povedala mi profesorka a potom sa ma pred celou triedou opýtala, či chcem naozaj na toto vyhadzovať desaťtisíc ročne.

Shutterstock

Zdroj: studentproblems / Instagram 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom ale tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť