Študentka balila geja. Ten jej dal ponuku, akú nemohla odmietnuť

Veci sa rýchlo vydali nečakaným smerom.

Osloviť neznámeho človeka na ulici a vymeniť si s ním číslo či rovno ho pozvať na rande, to je niečo, na čo si dnes len málokto trúfne. Existuje milión vecí, ktoré sa môžu pokaziť aj pri niečom, čo je v skutočnosti úplne banálne.

Je veľmi ľahké vyrobiť si trapas a preto prekonať trému vyžaduje veľa síl. Ladbible si všimol príbeh odvážnej americkej študentky Jill, ktorej odvaha nechýba a bola schopná iniciatívne sa vybrať za cieľom. Tým bol pohľadný mladý muž z univerzitnej jedálne.

Po chvíľke neodmysliteľného zízania sa Jill priblížila a chlapca oslovila. Všetko prebehlo úspešne – zistila, že aj on si všimol ju a dala mu svoje číslo. Romantické očakávania dievčaťu uhasila správa, ktorú jej neskôr Derek poslal – priznal sa, že je gej.

To, čo by sa normálne končilo sklamaním, má našťastie v tomto prípade pozitívny vývoj. Derek Jill okamžite upozornil na fakt, že má identické dvojča. Ako správny brat využil zoznámenie s atraktívnou babou a dohodil ju svojmu bratovi. Tak sa na scénu dostáva Scott, ktorý je single, a dokonca je na dievčatá!

Derek a Jill sa spriatelili a Scott prišiel k rande s peknou ženskou ako slepé kura k zrnu. Dvojica si našťastie skvelo sadla, bola spolu na večeri a chystá ďalšie spoločné plány. Ktovie, čo prinesie budúcnosť. Tento príbeh zatiaľ vyzerá ako zvláštna moderná rozprávka.

Zdroj: ladbible.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec vytvára vtipné obrázky vďaka spojeniu mini Spidermana a mačky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME