Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Mnohí z nás už neraz ďakovali vyšším silám, že existuje donáška jedla. Stačí zavolať alebo naťukať svoje želanie do apky a už len čakať na svoje chutné jedlo. Vďaka udalosti spred pár dní však máme ešte o dôvod viac ospevovať túto vymoženosť modernej doby.

Študentka Demi trpiaca arachnofóbiou pred pár dňami na chodbe zbadala veľkého pavúka, ktorý jej zatarasil cestu von z miestnosti. Pred očami sa jej už pravdepodobne premietal celý život a možno sa už aj zmierila so svojím osudom, keď jej vtom kamarát cez správu vnukol skvelý nápad – objednať si jedlo cez donáškovú službu.

„Premýšľala som tiež nad možnosťou, že z vlastnej bezpečnosti možno kuriér nebude chcieť vstúpiť do domu a len tak si objednať jedlo sa mi v tejto situácii skutočne nechcelo. Rozhodla som sa teda, že pošlem službe, ktorá zastrešuje viacero reštaurácií najprv správu, ako sa veci majú. Odpísali mi, že ak sa vodič nebojí pavúkov, nemal by s tým mať problém.“

demiswn / twitter.com (https://twitter.com/demiswn/status/1001867860854104064)

Vodič, ktorý ku študentke prišiel sa bohužiaľ pavúkov bál, no po prosíkaní sa ku tomuto chlpatému problému postavil ako správny chlap. Nakoľko bol pavúk dosť vysoko, Demi svojmu záchrancovi pripravila stoličku a servítku. Situácia sa mierne zdramatizovala, keď pavúk zletel dole a začal utekať, no našťastie všetko dobre dopadlo a pavúk skončil spláchnutý v záchode. Demi sa neznámemu vodičovi asi 50-krát poďakovala a priznala, že sa z neho stal jej superhrdina.

demiswn / twitter.com (https://twitter.com/demiswn/status/1001867860854104064)

Donášková služba neskôr verejne prisľúbila, že kuriér Joe sa dočká svojej odmeny! 🙂

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: demiswn / twitter.com 


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.