Študentka takmer zahynula po tom, čo si zabudla 9 dní vybrať tampón

Zábudlivosť takmer pripravila mladú študentku o život a po tejto skúsenosti si už bude pravdepodobne dávať na akékoľvek pozabudnutia lepší pozor.

Svet je plný všelijakých ľudí. Niektorí nie sú práve najbystrejší, ďalším zase nič nehovoria základné hygienické návyky a iní sú prosto len nadpriemerne zábudliví. Keď sa však toto všetko skĺbi do jednej ľudskej bytosti, okrem toho, že má pravdepodobne na čele otlačok vlastnej dlane už takmer vrastený, môže to mať za následok aj celkom nepríjemné situácie. A bohužiaľ, ako takmer aj v tomto prípade, môžu niektoré z nich končiť dreveným pyžamom.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/20-year-old-girl-nearly-dies-leaving-tampon-nine-days/)

Zábudlivosť je veľmi bežná ľudská vlastnosť. Aj slávnym spevákom občas vypadne text vlastnej pesničky, politici zasa s obľubou zabúdajú, kam len podeli všetky tie eurofondy. No a kompletný učiteľský zbor na akejkoľvek škole by mohol o zábudlivosti niektorých študentov napísať trilógiu. Lenže táto mladá vysokoškoláčka nanešťastie nezabudla len hlúpe zadanie projektu z biológie, či odovzdať esej. A táto vlastnosť sa jej mohla stať osudnou.

healthline.com (https://www.healthline.com/health/can-you-pee-with-a-tampon-in)

20-ročná študentka Emily Pankhurst z Canterbury skoro zomrela po tom, čo si deväť dní zabudla vytiahnuť tampón. V preklade – deväť dní nosila vo vagíne cudzie teleso, ktoré si akosi pozabudla všimnúť a dať ho von. Keď sa Emilino brucho začalo neprirodzene vydúvať, nič netušiaca študentka kriminológie to pripísala stresu z nadchádzajúcich koncoročných skúšok. „Bola som naozaj pod tlakom a robila som všetko pre to, aby som dostala svoj vytúžený diplom,“ snaží sa bizarnú situáciu osvetliť Emily.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/20-year-old-girl-nearly-dies-leaving-tampon-nine-days/)

„Neustále sa mi točila hlava a bolo mi na zvracanie. Silné krvácanie stále neutíchalo, tak mi mama povedala, nech idem skontrolovať, či je tam dole všetko v poriadku,“ dodáva a z jej slov je viac než jasné, že nebyť matkinho zdravého rozumu, s veľkou pravdepodobnosťou by celá vec neskončila humorne, ale fatálne. „Tak som napokon skočila do sprchy a objavila zabudnutý tampón,“ zakončila Emily, ktorá okrem zábudlivosti má asi problémy aj so zrakom, keďže deväť dní úspešne prehliadala nielen tampón v jej útrobách, ale aj vykúkajúcu šnúrku.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hyperrpg-hyper-rpg-3ov9jE3YKszddL2ak0)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: healthline.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
135
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
16
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
22 vecí, ktoré robíš a cítiš sa pri tom ako úplný debil


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME