Študentky nasypali suchú kožu z nôh do syra svojej spolubývajúcej. Teraz ich stíha polícia

Nevinný žartík. Ha. Ha. Ha.

Zdroj: © Shutterstock

Človek na výške povyvádza všeličo. Petardy v zadku, kondómy na kľučkách, nájazdy na babské intráky v nádeji, že aspoň jedna z nich nebude mať podprsenku… je úplne jedno, či si bol triezvy alebo s tromi promile v krvi, takéto perličky si do životopisu nedáš. A ani nemusíš. Zoberieš si diplom, odídeš kamsi ďaleko a na všetky srandy – vydarené či nie – sa rýchlo zabudne.

Na nechutný počin trojice amerických študentiek, o ktorých informuje portál N’West Iowa, však nie. Lindsey Ann Cundiff, Kyiah Elaine Kastner a Ellie Thompson. To sú mená dievčat, ktoré momentálne kolujú naprieč celým internetom a ich „nevinný žartík“ zdvíha ľudom žalúdky. A teba to čaká tiež.

Ono sa to hádam gustiózne ani napísať nedá. Mladé študentky zo štátnej vysokej školy v Iowe si – a teraz odložte všetko, čo sa len vzdialene podobá na jedlo v okruhu troch kilometrov – obrúsili suchú kožu z nôh, nasypali ju do balíka so strúhaným syrom a následne touto delikatesou veľkodušne ponúkli svoju štvrtú spolubývajúcu. Proste grc.

© Shutterstock

Celá aféra sa odohrala 13. marca tohto roku. V Amerike toho času ešte nezavádzali preventívne opatrenia proti koronavírusu, na poškodenie mozgu následkom dlhej izolácie a nedostatku toaletného papiera sa teda slečny vyhovárať nemôžu. Urobili to len tak, zo srandy. Nalákali spolubývajúcu na syr a potom sa s úškľabkom na ksichte prizerali, ako sa chúďa napcháva ich stuchnutou epidermou.

Mysleli si, že im to prejde. A viac ako mesiac sa zdalo, že ich pohnútky boli správne. 20. apríla sa však rozbehlo policajné vyšetrovanie a komediálne trio s absurdným zmyslom pre humor obvinili z ublíženia na zdraví. Nie je známe, ako na ich gastro peklo reagovala inkriminovaná spolubývajúca, ale úprimne – ako asi?!

© Shutterstock

Internetový magazín VICE kontaktoval školu Northwest Iowa Community College, na ktorej dievčatá študovali. Hovorkyňa Kristin Kollbaum sa v emaili vyjadrila takto: „Bezpečnosť našich študentov a pedagógov je jedna z našich najvyšších priorít. Incident berieme na vedomie a spolupracujeme s kompetentnými na prešetrovaní celého prípadu.“

Neprešiel ani týždeň a stav ohľadne koronavírusu sa v Iowe zhoršil. Školy, medzi nimi aj táto konkrétna, zrušili všetky hodiny a do odvolania prešli na online výučbu. Prípad teda momentálne stagnuje a riešenie je v nedohľadne. Jedno je však isté – študentky si nabudúce dvakrát rozmyslia, či si ešte z niekoho takto odporne vystrelia.

Zdroj: nwestiowa.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
55
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Majitelia e-shopov to nemajú ľahké. Dôkazom je tento zábavný profil


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME