Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.3.2023
sk
Emanuel
cz
Emanuel

Človek na výške povyvádza všeličo. Petardy v zadku, kondómy na kľučkách, nájazdy na babské intráky v nádeji, že aspoň jedna z nich nebude mať podprsenku… je úplne jedno, či si bol triezvy alebo s tromi promile v krvi, takéto perličky si do životopisu nedáš. A ani nemusíš. Zoberieš si diplom, odídeš kamsi ďaleko a na všetky srandy – vydarené či nie – sa rýchlo zabudne.

Na nechutný počin trojice amerických študentiek, o ktorých informuje portál N’West Iowa, však nie. Lindsey Ann Cundiff, Kyiah Elaine Kastner a Ellie Thompson. To sú mená dievčat, ktoré momentálne kolujú naprieč celým internetom a ich „nevinný žartík“ zdvíha ľudom žalúdky. A teba to čaká tiež.

Ono sa to hádam gustiózne ani napísať nedá. Mladé študentky zo štátnej vysokej školy v Iowe si – a teraz odložte všetko, čo sa len vzdialene podobá na jedlo v okruhu troch kilometrov – obrúsili suchú kožu z nôh, nasypali ju do balíka so strúhaným syrom a následne touto delikatesou veľkodušne ponúkli svoju štvrtú spolubývajúcu. Proste grc.

© Shutterstock

Celá aféra sa odohrala 13. marca tohto roku. V Amerike toho času ešte nezavádzali preventívne opatrenia proti koronavírusu, na poškodenie mozgu následkom dlhej izolácie a nedostatku toaletného papiera sa teda slečny vyhovárať nemôžu. Urobili to len tak, zo srandy. Nalákali spolubývajúcu na syr a potom sa s úškľabkom na ksichte prizerali, ako sa chúďa napcháva ich stuchnutou epidermou.

Mysleli si, že im to prejde. A viac ako mesiac sa zdalo, že ich pohnútky boli správne. 20. apríla sa však rozbehlo policajné vyšetrovanie a komediálne trio s absurdným zmyslom pre humor obvinili z ublíženia na zdraví. Nie je známe, ako na ich gastro peklo reagovala inkriminovaná spolubývajúca, ale úprimne – ako asi?!

© Shutterstock

Internetový magazín VICE kontaktoval školu Northwest Iowa Community College, na ktorej dievčatá študovali. Hovorkyňa Kristin Kollbaum sa v emaili vyjadrila takto: „Bezpečnosť našich študentov a pedagógov je jedna z našich najvyšších priorít. Incident berieme na vedomie a spolupracujeme s kompetentnými na prešetrovaní celého prípadu.“

Neprešiel ani týždeň a stav ohľadne koronavírusu sa v Iowe zhoršil. Školy, medzi nimi aj táto konkrétna, zrušili všetky hodiny a do odvolania prešli na online výučbu. Prípad teda momentálne stagnuje a riešenie je v nedohľadne. Jedno je však isté – študentky si nabudúce dvakrát rozmyslia, či si ešte z niekoho takto odporne vystrelia.

Zdroj: nwestiowa.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje