Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Študentské ubytovne či internáty sú kapitolou samy osebe. To iste uzná každý, kto mal tú „česť“ v nich stráviť svoje študentské roky. Podobné svojrázne ubytovania ale nemáme len na Slovensku. Ako píše aj portál Mirror, momentálne sa hitom internetu stalo video skupiny študentiek, ktoré divákov prevádza študentským domom v anglickom Brightone.

Video už stihlo na TikToku nazbierať viac ako 6 miliónov pozretí a interiér domu, resp. jeho vybavenie rozosmialo mnoho ľudí. Medzi skvosty ubytovne patrí napríklad chladnička umiestnená presne za kuchynskými dverami, nefungujúce svetlá či záhrada, do ktorej sa dá dostať len cez spálňu spolubývajúceho.

@yelenazylko

Things in our uni house that just make sense xxx #fyp #foryou #uni #student

♬ original sound – yelenazylko

Čerešničkou na zhnitej torte je toaleta, do ktorej sa človek prakticky nezmestí. Záchod je navyše napasovaný priamo vedľa sprchového kúta a umývadlo tróni priamo na ňom. Aby toho nebolo málo, dvere na záchod sa nedajú zavrieť. Skrátka geniálne!

Používatelia si neodpustili sarkastické poznámky na účet zodpovedného architekta a poukázali na to, že bývať v takomto dome je hotovou nočnou morou. Zdá sa totiž, že všetko je v ňom postavené na hlavu a umiestnené strategicky tak, aby sa to nedalo použiť. Pri prezeraní videa si možno spomenieš aj na neslávne známe slovenské intráky. Alebo ich možno doceníš? To necháme už na teba.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť