Študentský život ako z amerického filmu? V Trnave máš možnosť užiť si ho aj ty!

Nádvorie Kampus spúšťa prihlasovanie na akademický rok 2021/2022.

Zdroj: Nádvorie Kampus

Povedzme si na rovinu – mnohým absolventom slovenských vysokých škôl chýbajú dostatočné praktické zručnosti, kontakty a jasný plán, vďaka ktorému by sa dokázali úspešne uplatniť po opustení školy. Trnavský projekt Nádvorie Kampus to chce zmeniť a ponúknuť študentom viac ako titul.

Štipendijný program Nádvorie Kampus

Unikátny štipendijný program Nádvorie Kampus spúšťa prihlasovanie do nového ročníka. Úspešný uchádzač môže zadarmo získať nadštandardné ubytovanie v historickom centre Trnavy, individuálny mentoring, workshopy, spoločné aktivity, výbornú komunitu, užitočné kontakty a kopu skvelých zážitkov. Je to ponuka, nad ktorou sa naozaj oplatí popremýšľať!

Nádvorie Kampus

Čo ťa počas neho čaká?

Moderný svet si nepýta bifľovanie, moderný svet si pýta riešenie problémov. Práve to je niečo, čo ťa Nádvorie Kampus naučí. Pomôže ti pri tom aktívna komunita spolubývajúcich, práca na spoločných projektoch aj pravidelné stretnutia s inšpiratívnymi hosťami z rôznych sfér verejného života. Študenti sú tiež vedení k angažovanosti v dobrovoľníckych aktivitách.

Nádvorie Kampus

Individuálny prístup a praktické zručnosti

Takmer 60 % z vyše 600 opýtaných študentov sa v prieskume Nádvoria Kampus vyjadrilo, že im chýbajú praktické zručnosti a polovica opýtaných by ocenila nejakú formu mentoringu. Nádvorie Kampus si naozaj cení svojich študentov a snaží sa im vyhovieť vo všetkých smeroch. Prístup je preto veľmi individuálny a vychádza z reálnych potrieb študujúcich.

Úspešný projekt funguje už tri roky a za ten čas ukázal, aký veľký prínos má pre mladého človeka individuálna starostlivosť. Študentom výrazne pomohol nielen po stránke odbornej, ale aj osobnostnej. Rezidenti si pochvaľujú, že sa boli schopní zbaviť trémy, naučili sa vystupovať pred kolektívom a našli svoju „druhú rodinu“.

Nádvorie Kampus

Skvelá príležitosť len pre pár študentov

Štúdium by naozaj nemalo byť len šprintom, na ktorého konci sa nachádza titul. Čas strávený na vysokej škole by mal byť formujúcim obdobím, vďaka ktorému sa z teba stane lepší človek. Niekto s rozhľadom a schopnosťami, šikovný a ambiciózny, kto bude schopný zvládať nielen svoje problémy, ale bude lídrom, ktorý pomôže riešiť celospoločenské otázky. Kampus Nádvorie ti dá šancu takým sa stať!

Prihlášky na akademický rok 2021/2022 môžu študenti vypĺňať na adrese kampus.nadvorie.com od utorka 1. júna 2021 do stredy 30. júna.

Komisia z nich v priebehu júla vyberie študentov, ktorí sa zúčastnia osobného pohovoru. Miesto v dizajnovom Kampuse získajú najúspešnejší uchádzači z radov denných študentov Univerzity sv. Cyrila a Metoda, Trnavskej univerzity alebo Materiálno – technologickej fakulty Slovenskej technickej univerzity. Pre viac informácií navštív web, Facebook a Instagram.

Nádvorie Kampus

Tento obsah vznikol v spolupráci s Nádvorie Kampus

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vulgárne nadávali posádke lodi s dúhovými vlajkami. Tá ich ale napokon zachránila pred utopením

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME