Štúdio Disney predstavilo nádhernú vianočnú reklamu. K slzám iste dojme aj teba

Krátky film nám ukazuje, čo je v živote skutočne dôležité.

Zdroj: Profimedia

Hoci máme ešte len november, pomaly, ale isto sa nám už blížia Vianoce. Je treba dodať, že tento rok budú mať určite zvláštnejšiu atmosféru. Môže za to najmä stále zúriaca pandémia koronavírusu. Možno však práve vďaka nej budeme sviatky tentoraz naozaj tráviť len v kruhu tých najbližších.

Štúdio Disney pred pár dňami umiestnilo na internet dojemný krátky vianočný film From Our Family to Yours, o ktorom informoval aj portál Metro a ktorý už stihol dojať milióny ľudí.

Profimedia

Dojímavý príbeh bez slov

Trojminútový film, podfarbený piesňou Love Is A Compass od speváčky Griff, začína v roku 1940, keď malé dievčatko Lola dostane od otca plyšového Mickey Mousa. Nasleduje strih a my sa ocitáme v roku 2005. Z Loly je už babička, ktorú navštevuje jej vnučka. Práve s ňou každoročne na Vianoce vyzdobuje svoj dom. Vnučka od nej navyše dostane aj hračku Mickey Mousa.

Vnučka má síce svoju babičku veľmi rada, ale ako postupne dospieva, trávi s ňou stále menej a menej času. Keď ale neskôr nájde hračku Mickey Mousa odhodenú na zemi, uvedomí si, že čas strávený s blízkymi je tým najcennejším darom. A svojej babičke pripraví veľké prekvapenie, ktoré ju vráti naspäť do detstva.

Podpora charitatívnej organizácie

Filmu nechýba pôsobivá atmosféra, krásna animácia a, samozrejme, silné emócie. Štúdio Disney chce týmto filmom podporiť charitatívnu organizáciu Make-A-Wish, ktorá pomáha ťažko chorým deťom.

Fanúšikovia si môžu jednak zakúpiť vyššie zmienený song Love Is A Compass, ale aj hračku Mickey Mousa. Vybraté peniaze následne poputujú charitatívnej organizácii Make-A-Wish. Film From Our Family to Yours už na YouTube nazbieral viac ako milión pozretí a mnoho divákov dojal k slzám. Iste zabrnká na citlivé struny aj tebe.

Profimedia
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slečna svojou príšernou metódou na prípravu steaku pobúrila celý internet


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME