Štvrté castingové kolo SuperStar bude nezabudnuteľné

Castingové kolá SuperStar sa dostavajú do svojej druhej polovice.

Zdroj: TV Markíza

Castingové kolá SuperStar sa dostavajú do svojej druhej polovice. Spevácka šou priniesla talenty aj svojrázne postavičky, ktoré porotu pobavili, a niekedy nepotešili. Na štvrté kolo budeme ešte dlho spomínať.

TV Markíza

Opäť influencerka

Niekto príde do SuperStar preto, aby sa preslávil. Niekto súťaž berie ako previerku svojich speváckych schopností. Tak, ako mladá influencerka Petra Hasárová, ktorá má na sociálnej sieti TikTok cez 300 000 sledujúcich. Zaujme porotu viac jej spev alebo príbeh o tom, ako sa zoznámila so svojím talianskym priateľom?

TV Markíza

Na porote si ešte zgustne

Umelecký kováč Vojtěch hľadal zmysel svojho života, ktorý našiel s narodením dcéry. Spočiatku sympaticky pôsobiaci chalan však pravdepodobne kritiku nesie len ťažko a ešte počas hodnotenia sa pustil do poroty: „To bol práve zámer, aby to pochopil len ten, kto počuje správne,“ reagoval na Monikinu kritiku. Patrícia bola konšternovaná nielen spevom, ale aj jeho vystupovaním „je mi to vlastne celé hrozne nepríjemné.“ Po odchode zo štúdia odkázal porotcom, že keď bude sedieť v porote on, aby sa prihlásili, že si na nich zgustne.

TV Markíza

Juraj Kukura v SuperStar?

Niekedy sa stane, že do SuperStar príde niekto, koho by ste nečakali. A to sa stalo aj v tomto prípade, keď na casting prišiel Juraj Kukura! Nejde však o známeho slovenského herca, ale jeho menovca, ktorého zaujíma názor poroty na jeho spev. Podarí sa mu napriek pokročilejšiemu veku zaujať porotu?

TV Markíza

Monika musela zasiahnuť

Na casting prišla skúsiť šťastie aj mladá Martina Ružičová, ktorá je okrem iného aj zberateľkou podpisov. Túto milú prosbu jej splnili porotcovia ešte pred jej vystúpením. A dobre urobili. Casting totiž nevyšiel podľa Martininých predstáv a skončil plačom. Na pomoc jej pribehla Monika, ktorá ju objala a povzbudila.

TV Markíza

Celú epizódu si môžete pozrieť dnes o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

Tento obsah vznikol v spolupráci s TV Markíza


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 herečiek a hercov, ktorí už veľmi dlho nenatočili dobrý film

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME