Pondelok 6.12.2021
sk
Mikuláš
, Nikolas
cz
Mikuláš
, Mikoláš,Nikolas

Kultový režisér Ridley Scott len minulý mesiac do kín poslal výbornú historickú drámu Posledný súboj, a teraz prichádza s ďalším pozoruhodne vyzerajúcim kúskom. Životopisný dramatický triler Klan Gucci nás zavedie do sveta mocného talianskeho módneho domu, ktorým otrasie krvavá vražda.

Film rozpovie šokujúci skutočný príbeh

Hlavnou hrdinkou príbehu je ambiciózna Patrizia Reggiani (Lady Gaga), ktorá sa prostredníctvom svojho manžela Maurizia Gucciho (Adam Driver) prižení do mocnej rodiny, ktorá zbohatla v módnom priemysle. Patrizia ale nemá záujem byť len nepodstatnou štatistkou a rozhodne sa klan Gucci vziať do vlastných rúk.

Plnú moc nad ním ale má Mauriziov otec Rodolfo (Jeremy Irons) a strýko Aldo (Al Pacino). Patrizia sa ale nemieni zastaviť pred ničím. A pôjde aj cez mŕtvoly.

Forum Film SK

Okrem zmienených hercov sa môžeme tešiť aj na Jareda Leta, Salmu Hayek, Jacka Hustona, Reevea Carneyho, Camille Cottin, Vincenta Riottu či Mădălinu Dianu Ghenea. Scott nás teda láka na poriadne hviezdne obsadenie, ale aj silný skutočný príbeh.

Scenár napísala dvojica Roberto Bentivegna a Becky Johnston. Druhá menovaná je podpísaná pod scenármi k oceňovaným kúskom ako Sedem rokov v Tibete či Pán prílivu.

Ukážky na nás pôsobia viac než dobre. Zdá sa, že si pre nás Scott pripravil pôsobivú fresku, ktorá bude minimálne po audiovizuálnej stránke absolútne dokonalá. Kostýmy, účesy či výprava berie dych už v traileroch.

Na scenári pracovali tiež talentovaní tvorcovia, takže by sme sa mohli dočkať skutočne silnej snímky. A ktovie, možno by mohla zamiešať karty aj na udeľovaní Oscarov. Na Slovensku si Klan Gucci budeme môcť vychutnať od 25. novembra 2021.

Forum Film SK


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť