Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Sú to len bikiny! Modelka z OnlyFans zúri, že jej strhli reklamný bilbord

Ľudia sa sťažovali, mestská radnica musela konať.


Naše pľúca by to nepochybne ocenili, no už dávno to nie sú stromy, čo lemujú prevažnú väčšinu chodníkov a ciest. Nahradili ich bilbordy. Prechádzaš sa mestom a na každom metri stretávaš inú polonahú slečnu, ktorá ťa láka na nákup dovolenkového zájazdu, nového auta či rovno nehnuteľnosti. Nie je to raritou, o čom svedčí aj slovenská anticena Sexistický kix.

V takomto kontexte je nahota, očividne, úplne v poriadku. Problém nastáva až v momente, keď sa žena rozhodne sporo odetým telom propagovať biznis s ním úzko spojený. Na vlastnej koži sa o tom nedávno presvedčila aj 21-ročná modelka z OnlyFans. Kine-Chan chcela bilbordom zviditeľniť svoj účet na spomínanej platforme, neohrial sa však ani jediný deň.

Bilbord pohoršoval ľudí, mesto podniklo kroky

„Zaplatila som za 15 dní, nebol tam ani 24 hodín,“ sťažuje sa modelka, podľa ktorej nemalo mesto na strhnutie jej bilbordu žiaden pádny dôvod. Ten visel v brazílskom štáte Santa Catarina a mal pozostávať z jej mena, QR kódu a fotografie, na ktorej bola navlečená v dvojdielnych plavkách. Pobudol tam ledva niekoľko hodín, keď mestská radnica zaznamenala prívalovú vlnu sťažností.

Kine-Chan, OnlyFans, bilbord
Profimedia

Brazílčania sú známi svojím temperamentom, napriek tomu sa obyvateľom mesta podarilo zhodnúť aspoň na jednom – takýto bilbord vo svojich uliciach nechcú. Kine-Chan bola šokovaná. „Rozhorčilo ma, že ho strhli tak rýchlo. Fotografiu som vyberala veľmi precízne a vôbec nebola explicitná. Nebolo na nej vidieť nič nevhodné,“ hovorí.

„Cieľom mojej reklamy bolo zapáčiť sa ľuďom z môjho regiónu, no pochybujem, že som to stihla. Chcela som prilákať toľko sledovateľov, koľko bude možné, pretože viem, že svoju prácu robím dobre,“ vysvetľuje tvorkyňa na OnlyFans. Nebola však jediná, kto bojoval s podobným druhom protestu. Bývalá londýnska učiteľka Eliza Rose Watson sa do rovnakej situácie dostala tiež.

Kine-Chan, OnlyFans, bilbord
Profimedia

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.