Súčasti študentského života, ktoré sme neznášali a teraz by sme ich robili radi

Niekedy by sme sa veľmi radi vrátili do školských lavíc a užívali si ten bezstarostný život.

Veľmi často to býva tak, že veci, ktoré musíme robiť, nás až tak nebavia. Potom sa však mnohokrát obzrieme do minulosti a zistíme, že by sme si to veľmi radi zopakovali.

Či už sme boli na základnej, strednej alebo vysokej škole, bolo tam niekoľko súčastí študentského života, ktoré sme nemali až tak veľmi radi. Po čase sa ukázalo, že by sme si tieto veci radi priviedli do života znova.

Telesná výchova

Len málokto z nás mal rád telesnú výchovu. Teraz by sme ju pokojne aj viackrát do týždňa prijali. Hlavne tí z nás, ktorí majú sedavé zamestnanie a zadýchajú sa väčšinou už na treťom schode po ceste do práce.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/school-gym-l378hZo6DMi7fUCeQ)

Nosenie prezuviek

Len veľmi málo ľudí si nosí do práce prezuvky. Potom sa doma vyzujú a následne odpadne celá rodina. Niektoré veci by sme mali mať jednoducho prikázané, inak sa k nim sami neprinútime.

Výtvarná výchova

Niekedy by sa nám zišlo v tejto uponáhľanej dobe trochu pozastaviť a urobiť si kreatívnu chvíľku. Niekto mal výtvarnú v obľube viac a niekto menej, no teraz by sme si takú hodinu týždenne pokojne zopakovali. Konečne by sme aspoň na chvíľu vypli.

Robenie domácich úloh

Väčšina z nás túto činnosť neznášala, no, koniec-koncov, naučili sme sa pri nej vždy niečo nové. Trénovali sme naše hlavičky, čo bolo veľmi dobré. Teraz sú naše povinnosti už trochu iné. Občas by sme sa však tiež stále radi naučili niečo nové a nakŕmili tak nielen bruchá, ale aj hlavy.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/dog-school-homework-3oEduXKKfBX6PPLiGQ)

Zdobenie tried

Väčšina ľudí naozaj nemala rada vyzdobovanie tried. Hlavne chalani. Viac sa v tejto činnosti vyžívali dievčatá. Povedzme si však na rovinu, celkom by to padlo vhod a cítili by sme sa príjemnejšie, keby sme si zdobili naše príbytky či kancelárie.

Robenie týždenníka

Málokto býval rád týždenníkom. Teraz by sa nám to však celkom zišlo. Hocijaký dôvod, pre ktorý sme nemuseli až tak plne venovať pozornosť škole, bol super. Momentálne by nás určite viac bavilo zotieranie tabúľ ako chodenie do práce.

Samotné chodenie na hodiny

Dokopy sme na tých hodinách nemuseli nič robiť, iba sedieť, dávať pozor a počúvať. A ani to nebolo niekedy tak prísne kontrolované. Teraz si na chvíľu uletíš v myšlienkach a zrazu je koniec pracovnej doby a ty nič nestíhaš.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/dog-school-homework-3oEduXKKfBX6PPLiGQ)

Titulná fotka: kyo azuma, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
10
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena, ktorú čaká amputácia, plánuje zo svojej nohy vytvoriť módny doplnok


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME