Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Sulík si po voľbách dáva veľké predsavzatie. Čo je jeho cieľom?

Tipoval by si na toto lídra SaS?


Predvolebné kampane strán a hnutí (ale aj samotné voľby) dali politikom zabrať. Niektorí z nich majú teraz trochu času na vydýchnutie. Richard Sulík si však povedal, že to nie je jeho prípad. Dal si takýto záväzok, píše dnes24.sk.

Pred voľbami zažívali politici určitý stres a nežili zrejme najzdravším životným štýlom. Richard Sulík si povedal, že to po voľbách ide zmeniť. Mimochodom, strana SaS sa dostala do parlamentu s 6,32 percentami.

Sulík na sociálnej sieti Facebook zverejnil fotografiu s popisom: „Je po voľbách, ide sa chudnúť.“ Uviedol, že priberanie je nepríjemnou stránkou predvolebnej kampane. „Kebab, pizza a hotdog sú základom jedálnička. Ale teraz stačilo, nastupuje tvrdý režim,“ vyhlásil líder SaS. „1. žiaden redbull, 2. žiaden alc., 3. behať, 4. cvičiť a 5. uhľohydráty najneskôr na obed,“ opísal svoj plán Sulík.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.