Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Sulíkovo ambiciózne predsavzatie je v háji. S chudnutím skončil, toto je dôvod

Z predsedu SaS počiatočné odhodlanie rýchlo opadlo.


Richard Sulík neskrýva, že dlhodobo zvádza boj s nadbytočnými kilogramami. Začiatkom tohto roka médiám prezradil, že za účelom redukcie telesnej hmotnosti v tom čase navštevoval ajurvédsku kliniku v Maďarsku. Po septembrových voľbách do NR SR sa do chudnutia obul znovu, jeho entuziazmus však pomerne rýchlo vyprchal. Ako informuje portál Topky.sk, dáva si pauzu na dobu neurčitú.

2. októbra 2023, teda tesne po skončení parlamentných volieb, zdieľal predseda strany SaS na svojom Facebooku ambiciózny príspevok. V ňom oznámil, že sa opäť chystá upraviť si stravu, začať cvičiť a vo výsledku schudnúť. Verejne sa vzdal kebabu a pizze, ktoré počas hektického predvolebného obdobia tvorili gro jeho jedálnička. „Nastupuje tvrdý režim,“ napísal.

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Po troch týždňoch sa odmlčal

Jeho slová sršali odhodlaním. Líder SaS sa dušoval, že bude na sociálnych sieťach každý pondelok zdieľať fotografiu so svojou váhou, aby mu „strach nedovolil nechudnúť“. Niekoľkokrát tak skutočne urobil, od 23. októbra však žiadny nový príspevok na túto tému nepribudol. Vzdal to? Portál Topky.sk sa rozhodol vypátrať odpoveď.

Sulíkovi to išlo pomerne dobre. Za vyše 20 dní sa mu podarilo okresať váhu z trojciferného čísla na dvojciferné a vo výsledku zhodil niečo cez päť kilogramov. Cestu za vytúženou fyzičkou mu ale skomplikoval príchod najkrajších sviatkov roka. „Idú Vianoce a s nimi je tento smelý plán nezlučiteľný,“ vyjadril sa so smiechom.

Ďalším dôvodom jeho odmlky má byť práca. „Navyše kandidujem do europarlamentu a príprava programu a kampane mi zaberá prakticky všetok čas,“ dodal Sulík. Nezabudol podotknúť, že napriek všetkým spomínaným okolnostiam sa momentálne cíti výborne.

Richard Sulík, predseda strany Sloboda a solidarita, SaS, NR SR, chudnutie
TASR

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.