Súlož, ktorú si si v Harry Potterovi doteraz určite nevšimol!

Harry Potter: Väzeň z Azkabanu a misionárska poloha

Fanúšikov filmovej série o svete čarodejníkov z Rokfortu a mladom chlapcovi, ktorému sa v deň jeho jedenástych narodenín prevrátil život naruby, je určite dodnes veľa a stavíme sa, že ešte stále pribúdajú aj noví. Možno mnohých z vás so zvrátenými dušami mierne sklamalo, že ani v jednom z filmov o Harrym Potterovi sme nevideli žiadny ani len náznak sexu, ak nerátame nejaké trápne bozkávanie. Veď prečo ich tvorcovia nenechali sa trochu uvoľniť a rozdať si to?! Scenár však nepustil.

No vyzerá to, že z tohoto faktu boli sklamaní aj sami tvorcovia. V istej časti filmu preto skryli aspoň malý náznak toho, že aj vo svete čarodejníkov a dlhých plášťov ľudia vedia po sebe skočiť aj inak ako mávnutím kúzelnej paličky. Trvalo síce roky, kým si túto malú vsuvku tvorcov niekto všimol, no predsa. Konkrétny dôkaz nachádzame vďaka Záškodníckej mape, ktorej neunikne vôbec nič a nikto. Vo filme Harry Potter a väzeň z Azkabanu počas toho, ako bežia titulky, skutočne niekto sexuje! Dokazujú to nohy v misionárskej polohe, ktoré boli pre istotu zobrazené len na veľmi krátku chvíľu, ale predsa. Darebáctvo sa podarilo!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/harry-potter-surprised-hermione-OzHKDlB6CqwZG)

Záškodnícka mapa je kúzelný dokument, ktorý odhalí všetky zákutia čarodejníckej Rokfortskej školy. Nielenže ukáže každú jednu triedu, predsieň a všetky kúty hradu, odhaľuje tiež aj každý jeden centimeter areálu a všetkých jeho tajných chodieb, ktorú sú ukryté vo vnútri múrov. Vďaka Záškodníckej mape môžeme vidieť aj aktuálnu polohu a smerovanie každého jedného človeka v areáli. Mapu nemožno zmiasť žiadnym kúzlom a nevyvlečú sa z nej ani rokfortskí duchovia. Tentokrát jej neunikol ani súložiaci pár. Škoda len, že nám v titulkoch neukázala mená zúčastnených. Tvorcovia chceli tento fakt asi ponechať našej predstavivosti. Tak čo, komu podľa teba patrili nohy v misionárskej polohe?

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (http://www.whale.to/c/harry_potter_subliminals.html)

Zdroj: metro
Titulná fotka: Warner Bros.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
62
Haha
Woow Woow
12
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 najzaujímavejších nečakaných žiadostí o ruku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME