Supermana tmavej pleti si zrejme v chystanom seriáli zahrá Michael B. Jordan

Zdá sa, že nový Superman našiel svojho hereckého predstaviteľa.

Zdroj: Shutterstock

O tom, že štúdio Warner Bros. uvažuje nad možnosťou, že by si kultového hrdinu Supermana zahral herec tmavej pleti, sme už na EMEFKA písali. Vtedy však išlo viac-menej o nepotvrdené informácie z kuloárov štúdia. Teraz to však máme už aj oficiálne: Nového Supermana sa skutočne dočkáme!

Čo sa týka hereckého predstaviteľa, oficiálne to zatiaľ potvrdené nebolo, ale je veľmi pravdepodobné, že ním bude Michael B. Jordan (Black Panther, Creed). Ten ale nestvárni Kal-Ela/Clarka Kenta, ale postavu Val-Zoda. Rasisti by si teda fakt mohli dať pohov.

Shutterstock

Známa postava z komiksov

Val-Zod sa totiž na stránkach komiksov objavuje už niekoľko rokov (debut si odbil v roku 2014) a bude rozhodne zaujímavé sledovať, ako sa s postavou pobije práve Jordan (ak sa teda ujme hlavnej úlohy). Zároveň treba dodať, že nepôjde o celovečerný film, ale o seriálový projekt (resp. minisériu), ktorý zastreší HBO Max (streamovacia platforma Warner Bros.). Michael B. Jordan ho bude so svojou spoločnosťou Outlier Society aj produkovať.

Pôvodné správy hovorili o tom, že by sme mali dostať film pod produkčným vedením J. J. Abramsa. Ten plánoval divákom predstaviť Kal-Ela/Clarka Kenta, ktorého by si zahral černošský herec. Napokon sa ale tvorcovia rozhodli ísť inou cestou a radšej nám ponúknu novú postavu Val-Zoda. Podľa nás ide o ideálne riešenie, keďže príbeh Kenta sme videli už niekoľkokrát a dobre ho poznáme. Val-Zod je naproti tomu hrdina, ktorý sa na plátnach kín ešte nedočkal svojej hranej verzie, potenciál pre oslovenie nových divákov tu teda rozhodne je.

Warner Bros.
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Aj bežným rádiom môžeš naladiť tajuplné stanice, ktoré vysielajú číselné kódy. Aký je ich cieľ?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME