Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Veľmi nezvyčajný pohľad sa naskytol ľudom, ktorí počas Veľkonočnej nedele zablúdili do supermarketu Loblaws v centre kanadského Toronta. Hoci mal byť obchod počas sviatkov zatvorený, automatické dvere sa otvárali, osvetlenie bolo zapnuté a hudba hrala tak, ako počas bežných dní. Niekto zo zamestnancov zabudol zamknúť hlavný vchod.  

Nezvyčajné nakupovanie

Podľa CP24 si miestny občan David Marchione v nedeľu ráno počas krátkej prechádzky vo svojej štvrti všimol ľudí vychádzať zo spomínaného supermarketu. Čo však vzbudilo jeho pozornosť ešte viac, bola skutočnosť, že pred vchodom nestáli ochrankári.

Kanada totiž ako v mnohých iných krajinách zaviedla špeciálne opatrenia proti koronavírusu. Ochrankári dávajú pozor, aby zákazníci pri nákupoch medzi sebou udržovali dostatočný odstup. 

David si teda povedal, že keď už je teda supermarket otvorený, tak nakúpi na sviatky nejaké potraviny. Všimol si pár ľudí v zadnej časti obchodu, ale nikde nevidel žiadnych zamestnancov. Pobral si, čo potreboval, ale všetky pokladne boli zatvorené.   

wikimedia.org (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fb/Loblaws_in_Toronto.jpg)

Supermarket mal byť zatvorený

„To, že obchod mal byť skutočne zatvorený, som si uvedomil, až keď som videl, že aj automatické pokladne sú vypnuté. Rozhodol som sa vrátiť všetky veci na miesto, odkiaľ som ich zobral. Cítil som sa ako v Zombielande,“ napísal David Marchione na svoj Facebook a následne sa o svoj zážitok podelil aj v podcaste.

Aj hovorkyňa supermarketu Loblaws potvrdila, že táto torontská pobočka mala byť počas sviatkov naozaj zatvorená. Bohužiaľ, niekto zo zamestnancov nedodržal predpísaný postup pri večernom zatváraní.  

Spomienky ostatných zákazníkov

Ďalšou zákazníčkou bola aj Deborah Stewart. Svoju nezvyčajnú návštevu v obchode duchov dokonca natočila na mobil. Potrebovala niečo nakúpiť a tak sa so svojím priateľom rozhodli sadnúť do auta. Neboli si istí, či malo byť v ten deň otvorené.  

Ľudí bolo málo, ale pravdou je, že bola nedeľa a bolo veľmi skoro. Nikde však neboli žiadni zamestnanci a ani pokladníci. Bolo to veľmi surreálne nakupovanie, akoby sa vonku niečo stalo a nám nikto nič nepovedal. Ihneď som volala na políciu,“ dodala Deborah. 

Jej priateľ videl odchádzať ľudí s plnými taškami. Spoznal jedného miestneho lekára a zamestnanca z banky. Všetci si zapísali, čo si pobrali, aby sa mohli neskôr vrátiť a za všetko zaplatiť. Nikto sa aktívne nesnažil kradnúť. Okolo jedenástej hodiny polícia kontaktovala majiteľa supermarketu, ktorý prišiel situáciu vyriešiť.     

Loblaws Easter Sunday on St. Clair – all employees missing from toronto

Zdroj: cp24.com


Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.