Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Veľmi nezvyčajný pohľad sa naskytol ľudom, ktorí počas Veľkonočnej nedele zablúdili do supermarketu Loblaws v centre kanadského Toronta. Hoci mal byť obchod počas sviatkov zatvorený, automatické dvere sa otvárali, osvetlenie bolo zapnuté a hudba hrala tak, ako počas bežných dní. Niekto zo zamestnancov zabudol zamknúť hlavný vchod.  

Nezvyčajné nakupovanie

Podľa CP24 si miestny občan David Marchione v nedeľu ráno počas krátkej prechádzky vo svojej štvrti všimol ľudí vychádzať zo spomínaného supermarketu. Čo však vzbudilo jeho pozornosť ešte viac, bola skutočnosť, že pred vchodom nestáli ochrankári.

Kanada totiž ako v mnohých iných krajinách zaviedla špeciálne opatrenia proti koronavírusu. Ochrankári dávajú pozor, aby zákazníci pri nákupoch medzi sebou udržovali dostatočný odstup. 

David si teda povedal, že keď už je teda supermarket otvorený, tak nakúpi na sviatky nejaké potraviny. Všimol si pár ľudí v zadnej časti obchodu, ale nikde nevidel žiadnych zamestnancov. Pobral si, čo potreboval, ale všetky pokladne boli zatvorené.   

wikimedia.org (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fb/Loblaws_in_Toronto.jpg)

Supermarket mal byť zatvorený

„To, že obchod mal byť skutočne zatvorený, som si uvedomil, až keď som videl, že aj automatické pokladne sú vypnuté. Rozhodol som sa vrátiť všetky veci na miesto, odkiaľ som ich zobral. Cítil som sa ako v Zombielande,“ napísal David Marchione na svoj Facebook a následne sa o svoj zážitok podelil aj v podcaste.

Aj hovorkyňa supermarketu Loblaws potvrdila, že táto torontská pobočka mala byť počas sviatkov naozaj zatvorená. Bohužiaľ, niekto zo zamestnancov nedodržal predpísaný postup pri večernom zatváraní.  

Spomienky ostatných zákazníkov

Ďalšou zákazníčkou bola aj Deborah Stewart. Svoju nezvyčajnú návštevu v obchode duchov dokonca natočila na mobil. Potrebovala niečo nakúpiť a tak sa so svojím priateľom rozhodli sadnúť do auta. Neboli si istí, či malo byť v ten deň otvorené.  

Ľudí bolo málo, ale pravdou je, že bola nedeľa a bolo veľmi skoro. Nikde však neboli žiadni zamestnanci a ani pokladníci. Bolo to veľmi surreálne nakupovanie, akoby sa vonku niečo stalo a nám nikto nič nepovedal. Ihneď som volala na políciu,“ dodala Deborah. 

Jej priateľ videl odchádzať ľudí s plnými taškami. Spoznal jedného miestneho lekára a zamestnanca z banky. Všetci si zapísali, čo si pobrali, aby sa mohli neskôr vrátiť a za všetko zaplatiť. Nikto sa aktívne nesnažil kradnúť. Okolo jedenástej hodiny polícia kontaktovala majiteľa supermarketu, ktorý prišiel situáciu vyriešiť.     

Loblaws Easter Sunday on St. Clair – all employees missing from toronto

Zdroj: cp24.com


Ako hodnotíš tento článok?

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť