Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Nie je deň, keď by si na internete nevidel nejakého podareného domáceho miláčika. Raz je to ježko z instagramu, potom je to mačka, ktorá dokáže skákať cez horiace obruče a potom je to domáci miláčik, ktorý sa preváža pred domom v aute. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, ak by tento domáci miláčik nebol v aute sám. O tomto nezvyčajnom šoférovi auta informoval portál boredpanda.

Len pred niekoľkými dňami sa v jednom prímorskom mestečku na Floride udial nezvyčajný úkaz. Keďže išlo o celkom malé predmestie, akonáhle sa deje niečo nezvyčajné, získa si to okamžitú pozornosť miestnych ľudí.

Susedia si všimli, že na ceste za bieleho dňa krúži takmer hodinu auto. A to veľmi nesystematicky.

Jedna z obyvateliek sa vyjadrila, že videla, ako auto cúva a potom pokračuje ďalej v jazde. Povedala si: „Čo to len robí?“ Po chvíli dorazila na miesto polícia, aby tohto neposedného vodiča zadržala.

Vodičovi sa podarilo pri svojej jazde zraziť iba niekoľko smetných košov a poštových schránok, inak sa však nikomu nič nestalo. Krátko nato auto spomalilo tak, že sa policajtom podarilo otvoriť dvere vodiča. Na prekvapenie všetkých odtiaľ vyskočil čierny labrador.

Určite to bol zaujímavý zážitok nielen pre divákov. Ako sa však labradorovi podarilo vyviesť takýto kúsok? Ukázalo sa, že majiteľ nechal psa v aute s naštartovaným motorom. Psík potom už len skočil dopredu, zhodou náhod zaradil spiatočku a takmer hodinu sa vozil v krúžiacom sa aute. Okrem samotného videa s vodičom – psíkom sú zábavné aj komentáre, ktoré sa našli pod videom.

Dog Driving GIF - Find & Share on GIPHY

Mnohí odkazovali na legendu „florida man“. Niekoho zaujímalo, či si pes v aute chytal chvost, iných zas, či prišiel na to, ako si zapnúť v aute klimatizáciu, keďže teploty na Floride sú poriadne vysoké. Ďalší sa zamýšľal nad tým, že sa labrador určite chvastal ostatným psom, že si bol zajazdiť v aute. Našla sa aj slečna, ktorá bola psíkom zahanbená a priznala sa, že ani sama tak dobre nešoféruje.

Zdroj: boredpanda


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť