Susedov vyrušil nezvyčajný úkaz. Auto, ktoré šoféroval domáci miláčik

Na prvý pohľad to vyzeralo ako vodič, ktorý si pred jazdou hrkol.

Zdroj: youtuebe.com/News4JAX

Nie je deň, keď by si na internete nevidel nejakého podareného domáceho miláčika. Raz je to ježko z instagramu, potom je to mačka, ktorá dokáže skákať cez horiace obruče a potom je to domáci miláčik, ktorý sa preváža pred domom v aute. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, ak by tento domáci miláčik nebol v aute sám. O tomto nezvyčajnom šoférovi auta informoval portál boredpanda.

Len pred niekoľkými dňami sa v jednom prímorskom mestečku na Floride udial nezvyčajný úkaz. Keďže išlo o celkom malé predmestie, akonáhle sa deje niečo nezvyčajné, získa si to okamžitú pozornosť miestnych ľudí.

Susedia si všimli, že na ceste za bieleho dňa krúži takmer hodinu auto. A to veľmi nesystematicky.

Jedna z obyvateliek sa vyjadrila, že videla, ako auto cúva a potom pokračuje ďalej v jazde. Povedala si: „Čo to len robí?“ Po chvíli dorazila na miesto polícia, aby tohto neposedného vodiča zadržala.

Vodičovi sa podarilo pri svojej jazde zraziť iba niekoľko smetných košov a poštových schránok, inak sa však nikomu nič nestalo. Krátko nato auto spomalilo tak, že sa policajtom podarilo otvoriť dvere vodiča. Na prekvapenie všetkých odtiaľ vyskočil čierny labrador.

Určite to bol zaujímavý zážitok nielen pre divákov. Ako sa však labradorovi podarilo vyviesť takýto kúsok? Ukázalo sa, že majiteľ nechal psa v aute s naštartovaným motorom. Psík potom už len skočil dopredu, zhodou náhod zaradil spiatočku a takmer hodinu sa vozil v krúžiacom sa aute. Okrem samotného videa s vodičom – psíkom sú zábavné aj komentáre, ktoré sa našli pod videom.

Dog Driving GIF - Find & Share on GIPHY

Mnohí odkazovali na legendu „florida man“. Niekoho zaujímalo, či si pes v aute chytal chvost, iných zas, či prišiel na to, ako si zapnúť v aute klimatizáciu, keďže teploty na Floride sú poriadne vysoké. Ďalší sa zamýšľal nad tým, že sa labrador určite chvastal ostatným psom, že si bol zajazdiť v aute. Našla sa aj slečna, ktorá bola psíkom zahanbená a priznala sa, že ani sama tak dobre nešoféruje.

Zdroj: boredpanda

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 bizarných a šialených vecí, ktoré ľudia ponúkajú na predaj cez internet

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME