Svadba nie je vždy krásna a romantická. Ľudia sa podelili o tie najhoršie, na ktorých kedy boli

„Ženíchova matka dostala počas obradu abstinenčný záchvat.“

Zdroj: Shutterstock

Svadba by mala byť najkrajším dňom v živote, ale keďže človek mieni a pánboh mení, nie vždy to tak naozaj aj dopadne. Tieto príbehy sú toho jasným dôkazom. Svadobčania na Reddite sa podelili o tie najhoršie „oslavy lásky“, na ktorých kedy mali tú česť participovať, a ver tomu, že keby pocit trápnosti nadnášal, všetci zúčastnení by lietali jedna radosť.

1. Ženíchova matka mala dlhé roky problémy s alkoholom a pár dní pred svadbou sa s tým z ničoho nič rozhodla seknúť. Počas obradu dostala abstinenčný záchvat a musela ju odviezť sanitka.

2. Rozvedený otec ženícha začal počas svojho svadobného príhovoru básniť o tom, o koľko je jeho terajšia žena lepšia ako tá predchádzajúca. Minúty plynuli a on si stále išiel svoje – biele ženy nesiahajú Aziatkám ani po päty. V živote som si tak uprene nepozeral na topánky ako vtedy.

3. Bola to obrovská svadba, viac než tristo hostí. Nevesta mala už nejaký čas aférku s manželom svojej sesternice, ktorá síce niečo tušila, ale rozhodla sa počkať až na jej veľký deň, aby mohla chodiť od stolu k stolu a vytrubovať svadobčanom, aká je to štetka. Ženích tam len stál ako obarený.

4. Okrem mňa a mojej plus jednotky sa na recepcii nikto z pozvaných neukázal. Dokopy nás tam bolo asi osem… v obrovskej vyzdobenej sieni s kvantom jedla a dekorácií, čo museli stáť celý majetok. Bolo mi ich ľúto.

Shutterstock

5. Minulé leto sa mi vydávala kolegyňa. Jej otec v deň svadby zomrel na infarkt a jej rodina ju aj napriek tomu dokopala, aby nič nerušila, lebo to stálo veľa peňazí. Bolo to trápne, silené a nikto nezvládol obrad bez plaču, dokonca ani oddávajúci. A dojatie s tým nemalo nič spoločné.

6. Neboli tam žiadne stoličky. Všetci len tak postávali, držali si taniere s hlavným jedlom v rukách a obzerali sa naokolo, či si z nich mladomanželia robia srandu, alebo to myslia vážne. Napokon ma vyslali, aby som sa išiel opýtať, kde v pekle sú všetky stoličky. S malou dušičkou som teda išiel za nevestou. „Oh, stoličky? Za tie bolo treba priplatiť.“

7. Bol som tam ako čašník. Ženíchov svedok sa ožral ako prasa, vyštveral sa na pódium a počas svojho slávnostného prejavu teatrálne oznámil, že miluje nevestu a dva dni dozadu ju u seba doma ohol na kuchynskej linke. Open bar: 1. Ženíchov svedok: 0.

8. Nevestin otec, ktorý ju mal odprevadiť k oltáru, meškal 45 minút. Kým sme čakali, v priestoroch sa pokazila klimatizácia. Vonku bolo vyše tridsať stupňov, miestnosť bola naprataná ľuďmi a všetci sme mali pocit, že zakapeme od tepla. Klimatizácia očividne nejako súvisela aj s chladením v chladničkách, kvôli čomu sa väčšina jedla pokazila.

Prežil len šalát a špagety, čo nestačilo ani pre polovicu hostí. Väčšina svadobčanov to zabalila hneď po prvom tanci, obidve tety nevesty odpadli a museli zasiahnuť zdravotníci. Nevesta plakala v kúte.

Shutterstock

9. Svadba mojej sesternice. Strýko sa spil pod obraz boží, odišiel na záchod a s panikou v očiach vybehol von, že naňho ide infarkt. Vraj sa nemôže vystrieť. Spoiler alert – nešiel naňho infarkt. Keď si zapínal nohavice, zapol si gombík z košele do dierky od nohavíc, a preto sa nevedel vystrieť. Bolo by to vtipné… keby sme neboli uprostred svadobnej hostiny.

10. Nevesta neprišla. Bola to svadba môjho bratranca, takmer päťsto hostí, ktorým oznámil, že hoci nevesta neprišla, všetko je zaplatené a kto má záujem o hostinu, je stále vítaný. O dva roky neskôr si zobral inú.

11. Brat môjho muža mal svadbu na pláži. Obrúčky mal doniesť 2-ročný chlapček. Pricupital, odovzdal prstene, odcupital preč… a spadol dole z útesu. Našťastie ho zachytili kríky.

12. Svadba sa konala v národnom parku, známom svojím obrovským vodopádom. Neviem, koho to bol nápad, ale niekto vymyslel, že by sa všetci mali spoločne odfotiť, ako sa nakláňajú ponad vodopád. Svadobčania teda popreskakovali zátarasy, naklonili sa nad vodu a hlavná družička spadla dole. Neprežila to.

Shutterstock

13. Zničil som bratrancove svadobné video a myslím, že moja rodina mi to dá vytesať do kameňa. Môj brat mal na starosti fotenie a natáčanie, ale uprostred oslavy sa trochu pripil a posunul to mne. Osudová chyba. Ani neviem ako, podarilo sa mi natočiť, ako sa s kamošom bavíme o tom, ktorú z družičiek by sme „dali dole“. O týždeň nato sa moja rodina rozhodla, že si to video pozrieme pekne všetci spolu pri večeri. Skoro som skapal od hanby.

14. Krásna svadba. Miestnosť osvetlená sviečkami, všade samé kvety, proste romantika. Ženíchov kamarát predniesol dojemnú reč, všetko išlo ako po masle, už sme sa tešili na tortu a potom to zaklincoval: „Na záver si spolu pripime na ženícha a *meno ženíchovej exmanželky*!“

15. Nevestina nevlastná mama sa začala hádať s tou biologickou. Vyústilo to do serióznej bitky, až nevlastná mama uhryzla biologickú. Svadba sa odložila na neurčito.

16. Pred obradom okolo mňa prebehol asi 8-ročný chlapček s rukami plnými konfiet, ale akosi som tomu nepripisoval žiadnu pozornosť. Asi som mal. Krpec si myslel, že sú to cukríky, celé to zjedol a potom počas obradu ogrcal všetko, čo mu stálo v ceste. Bola to jedna z najvtipnejších a zároveň najnechutnejších vecí, čo som kedy videl.

Shutterstock

Zdroj: lolfuckno / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
15
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
18
Uups
Haha Haha
98
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelecká dystopia. Grafik vytvára fotky apokalyptických veľkomiest


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME