Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Mnohí ľudia v dôsledku epidémie koronavírusu prišli o prácu alebo nemôžu vykonávať svoju pracovnú činnosť. Medzi týmito ľuďmi sú aj viacerí fotografi, vrátane svadobných fotografov. Každý z takýchto fotografov sa postavil k situácii inak. Chris Wallace sa rozhodol ľudí zabaviť fotením svadby, ktorú sám vytvoril.

Veľa svadieb sa momentálne nielen na Slovensku, ale aj v mnohých ďalších krajinách zrušilo či posunulo. To zarmútilo nielen budúcich novomanželov, ale aj svadobných fotografov a mnohých ďalších ľudí, pre ktorých sú svadby spôsob obživy. Takým svadobným fotografom momentálne nezostáva nič iné, iba čakať, kým sa svadobný ošiaľ znova nespustí.

Z dlhej chvíle nafotil svadbu lego postavičiek

Chris Wallace je svadobný fotograf, ktorý má kvôli zrušeným svadbám momentálne dosť veľa voľného času. Z dlhej chvíle sa teda rozhodol, že ľudí zabaví svadobným fotením, aj napriek tomu, že nemá k dispozícii živé objekty. Rozhodol sa, že mu budú pózovať postavičky z lega.

Profimedia.sk

Svadby už má v oku, preto dôkladne zreprodukoval typický svadobný obrad so všetkým, čo k tomu patrí. Vytvoril najpopulárnejšie scény, ktoré chcú mať všetci svadobčania zachytené svojím svadobným fotografom. Lego postavičky tak majú krásne spomienky zo svojho obradu, samozrejme aj so svedkami, ktorými je Chewbacca a nahnevaná dokrvavená lego postavička.

Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk

Nechýba ani krájanie torty, prípitok novomanželov či romantické fotografie do albumu. Súčasťou svadby bola aj poriadna zábava, ktorú si lego novomanželia užili presne tak, ako sa patrí.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Chris takýmto spôsobom určite zaujal mnohých budúcich manželov, ktorí nad svojou svadbou ešte len premýšľajú. Fotograf sa jednoducho vynašiel a prišiel na spôsob, ktorým zabavil ľudí v karanténe a zároveň odprezentoval svoj talent.

Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť