Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Pravdepodobne si o tom doteraz ešte nepočul, no vyspelé Švajčiarsko sa môže pochváliť aj takou vychytávkou, akou sú ‘drive-in’ sexuálne kabínky s legálnou prostitúciou. (Ne)čakane zaznamenali megaúspech!

Nenápadné kabínky pripomínajú na prvý pohľad obyčajné garáže. Po bližšom pohľade na obrázky, nachádzajúce sa z ich vnútornej strany, sa však všetky tvoje myšlienky o nevinnom mieste na odparkovanie rozplynú.

AFP/Getty

Vo vnútri kabínky majú všetci náruživí návštevníci k dispozícii aj drevenú lavičku, v prípade, že si chcú číslo namiesto auta, vychutnať na lavičke. Ehm, aj keď v tomto prípade to s extrémnym vychutnaním asi nemá veľa spoločného.

Prostitúcia vo Švajčiarsku

Švajčiari k tomuto výdobytku prišli ešte v roku 2013, keď 53% obyvateľov Zürichu hlasovalo v prospech takmer dvojmiliónovej investície na vytvorenie týchto milých kabínok. Na včerajšej oslave piatich narodenín sa nešetrilo chválami na ich existenciu – zaznamenal sa výrazný pokles násilia voči sexuálnym pracovníkom a obchodovaniu s ľuďmi.

Prostitúcia je vo Švajčiarsku legálna od štyridsiatych rokov minulého storočia. Pred nainštalovaním búdok sa však takíto pracovníci vyskytovali na promenádach a v mestských uličkách, čo nebolo domácim, samozrejme, po chuti. Najmä ak išli okolo so svojou polovičkou.

Kabínky sú dokonca vybavené aj alarmom, vďaka ktorému môžu neviestky v prípade potreby kontaktovať políciu. Kabínky sa tak stali bezpečným útočiskom na dôstojné vykonávanie aj takejto nedôstojnej práce.

Ako to celé funguje

Návšteva tohto magického miesta je povolená len autám, v ktorých sa nachádza sám vodič. Ten sa vyznačenou cestou dostane ku garážam, pred ktorými ho už čaká „dnešné menu“.

Po vybratí ženy a dohodnutí ceny sa vodič presunie do jednej z garáží. Tak, ako aj v iných ‘drive-in’ podnikoch, je vjazd okrem áut, povolený tiež motocyklom a cyklistom. Chodci si budú musieť nájsť v meste niečo iné…

AFP/Getty
AFP/Getty

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: AFP/Getty


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť