Švajčiarsko má autogaráže, v ktorých môže prostitútka „obslúžiť“ klienta priamo v aute!

Moderná doba so sebou prináša aj takéto výdobytky.

Pravdepodobne si o tom doteraz ešte nepočul, no vyspelé Švajčiarsko sa môže pochváliť aj takou vychytávkou, akou sú ‘drive-in’ sexuálne kabínky s legálnou prostitúciou. (Ne)čakane zaznamenali megaúspech!

Nenápadné kabínky pripomínajú na prvý pohľad obyčajné garáže. Po bližšom pohľade na obrázky, nachádzajúce sa z ich vnútornej strany, sa však všetky tvoje myšlienky o nevinnom mieste na odparkovanie rozplynú.

AFP/Getty

Vo vnútri kabínky majú všetci náruživí návštevníci k dispozícii aj drevenú lavičku, v prípade, že si chcú číslo namiesto auta, vychutnať na lavičke. Ehm, aj keď v tomto prípade to s extrémnym vychutnaním asi nemá veľa spoločného.

Prostitúcia vo Švajčiarsku

Švajčiari k tomuto výdobytku prišli ešte v roku 2013, keď 53% obyvateľov Zürichu hlasovalo v prospech takmer dvojmiliónovej investície na vytvorenie týchto milých kabínok. Na včerajšej oslave piatich narodenín sa nešetrilo chválami na ich existenciu – zaznamenal sa výrazný pokles násilia voči sexuálnym pracovníkom a obchodovaniu s ľuďmi.

Prostitúcia je vo Švajčiarsku legálna od štyridsiatych rokov minulého storočia. Pred nainštalovaním búdok sa však takíto pracovníci vyskytovali na promenádach a v mestských uličkách, čo nebolo domácim, samozrejme, po chuti. Najmä ak išli okolo so svojou polovičkou.

Kabínky sú dokonca vybavené aj alarmom, vďaka ktorému môžu neviestky v prípade potreby kontaktovať políciu. Kabínky sa tak stali bezpečným útočiskom na dôstojné vykonávanie aj takejto nedôstojnej práce.

Ako to celé funguje

Návšteva tohto magického miesta je povolená len autám, v ktorých sa nachádza sám vodič. Ten sa vyznačenou cestou dostane ku garážam, pred ktorými ho už čaká „dnešné menu“.

Po vybratí ženy a dohodnutí ceny sa vodič presunie do jednej z garáží. Tak, ako aj v iných ‘drive-in’ podnikoch, je vjazd okrem áut, povolený tiež motocyklom a cyklistom. Chodci si budú musieť nájsť v meste niečo iné…

AFP/Getty
AFP/Getty

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: AFP/Getty

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 situácií, v ktorých sa nepochybne ocitneš, keď zatúžiš po dlhých vlasoch


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME