Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Pravdepodobne si o tom doteraz ešte nepočul, no vyspelé Švajčiarsko sa môže pochváliť aj takou vychytávkou, akou sú ‘drive-in’ sexuálne kabínky s legálnou prostitúciou. (Ne)čakane zaznamenali megaúspech!

Nenápadné kabínky pripomínajú na prvý pohľad obyčajné garáže. Po bližšom pohľade na obrázky, nachádzajúce sa z ich vnútornej strany, sa však všetky tvoje myšlienky o nevinnom mieste na odparkovanie rozplynú.

AFP/Getty

Vo vnútri kabínky majú všetci náruživí návštevníci k dispozícii aj drevenú lavičku, v prípade, že si chcú číslo namiesto auta, vychutnať na lavičke. Ehm, aj keď v tomto prípade to s extrémnym vychutnaním asi nemá veľa spoločného.

Prostitúcia vo Švajčiarsku

Švajčiari k tomuto výdobytku prišli ešte v roku 2013, keď 53% obyvateľov Zürichu hlasovalo v prospech takmer dvojmiliónovej investície na vytvorenie týchto milých kabínok. Na včerajšej oslave piatich narodenín sa nešetrilo chválami na ich existenciu – zaznamenal sa výrazný pokles násilia voči sexuálnym pracovníkom a obchodovaniu s ľuďmi.

Prostitúcia je vo Švajčiarsku legálna od štyridsiatych rokov minulého storočia. Pred nainštalovaním búdok sa však takíto pracovníci vyskytovali na promenádach a v mestských uličkách, čo nebolo domácim, samozrejme, po chuti. Najmä ak išli okolo so svojou polovičkou.

Kabínky sú dokonca vybavené aj alarmom, vďaka ktorému môžu neviestky v prípade potreby kontaktovať políciu. Kabínky sa tak stali bezpečným útočiskom na dôstojné vykonávanie aj takejto nedôstojnej práce.

Ako to celé funguje

Návšteva tohto magického miesta je povolená len autám, v ktorých sa nachádza sám vodič. Ten sa vyznačenou cestou dostane ku garážam, pred ktorými ho už čaká „dnešné menu“.

Po vybratí ženy a dohodnutí ceny sa vodič presunie do jednej z garáží. Tak, ako aj v iných ‘drive-in’ podnikoch, je vjazd okrem áut, povolený tiež motocyklom a cyklistom. Chodci si budú musieť nájsť v meste niečo iné…

AFP/Getty
AFP/Getty

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: AFP/Getty


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.