Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Niekto by si povedal, že futbaloví fanúšikovia na štadióne len sedia a majú to všetko veľmi jednoduché. Omyl! Počas zápasu Švajčiarsko-Francúzsko sme sa všetci mohli presvedčiť o tom, že ide o skutočnú hru emócií, ktorá každého pravého fanúšika totálne strhne!

V 89. minúte stretnutia Švajčiarsko prehrávalo 2:3. Do konca zápasu nezostávalo veľa času a bolo pochopiteľné, že Švajčiari sú nervózni. V tom momente kamera zachytila jedného z divákov, ako sa s nešťastným výrazom v tvári zviera na svojom mieste.

Čo sa stalo potom?

Švajčiarom sa za dve minúty podarilo skóre vyrovnať. Kamera sa vrátila k spomínanému fanúšikovi a zrazu namiesto neho stál iný človek – zahodil svoj dres a klobúk a z plných síl energicky vrieskal a oslavoval úspech svojho tímu.

YouTube video

Vizuálne pôsobivé zábery obleteli internet

Len málokedy sa podarí takto výborne ilustrovať, čo zažíva fanúšik počas hry. V priebehu dvoch minút si chlapík prešiel totálnou emocionálnou otočkou a z nešťastia sa presunul do úplnej extázy. Čo sa robí s takýmito skvelými snímkami? Robia sa s nimi memes!

? vs. ?

Posted by EMEFKA on Thursday, July 1, 2021

Posted by Priznania vysokoškolákov on Thursday, July 1, 2021

Z fanúšika sa stala hviezda

Meme sa ujalo raketovou rýchlosťou a švajčiarsky fanúšik sa stal tvárou zápasu. Samozrejme, ľudia sa začali zaujímať o to, kto je tento muž. Švajčiarsky denník Blick hrdinu veľmi rýchlo vypátral a nechal ho zodpovedať niekoľko otázok.

Swiss fan is my new spirit animal from memes

Swiss Fan asked calmly from HarryPotterMemes

Rozhovor s čerstvou hviezdou memes

Luca Loutenbach (28) hovorí, že to, že sa stalo niečo zvláštne, si všimol už krátko po konci zápasu. Veľa známych ho videlo počas prenosu, tak ho zaplavili správami. Následne sa pridali memes, ktoré sa začali objavovať bezprostredne po tom, ako sa zábery objavili na obrazovke. Je nezvyčajné vidieť svoju tvár po celom internete!

Môžeme si byť istí, že Lucova radosť bola naozaj 100 % nefalšovaný originál. Je totiž veľkým fanúšikom, ktorý svoj národný tím sprevádzal už asi na 50 zápasoch. Zároveň futbal sám hráva a je aj športovým redaktorom.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.