Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Niekto by si povedal, že futbaloví fanúšikovia na štadióne len sedia a majú to všetko veľmi jednoduché. Omyl! Počas zápasu Švajčiarsko-Francúzsko sme sa všetci mohli presvedčiť o tom, že ide o skutočnú hru emócií, ktorá každého pravého fanúšika totálne strhne!

V 89. minúte stretnutia Švajčiarsko prehrávalo 2:3. Do konca zápasu nezostávalo veľa času a bolo pochopiteľné, že Švajčiari sú nervózni. V tom momente kamera zachytila jedného z divákov, ako sa s nešťastným výrazom v tvári zviera na svojom mieste.

Čo sa stalo potom?

Švajčiarom sa za dve minúty podarilo skóre vyrovnať. Kamera sa vrátila k spomínanému fanúšikovi a zrazu namiesto neho stál iný človek – zahodil svoj dres a klobúk a z plných síl energicky vrieskal a oslavoval úspech svojho tímu.

Vizuálne pôsobivé zábery obleteli internet

Len málokedy sa podarí takto výborne ilustrovať, čo zažíva fanúšik počas hry. V priebehu dvoch minút si chlapík prešiel totálnou emocionálnou otočkou a z nešťastia sa presunul do úplnej extázy. Čo sa robí s takýmito skvelými snímkami? Robia sa s nimi memes!

? vs. ?

Posted by EMEFKA on Thursday, July 1, 2021

Posted by Priznania vysokoškolákov on Thursday, July 1, 2021

Z fanúšika sa stala hviezda

Meme sa ujalo raketovou rýchlosťou a švajčiarsky fanúšik sa stal tvárou zápasu. Samozrejme, ľudia sa začali zaujímať o to, kto je tento muž. Švajčiarsky denník Blick hrdinu veľmi rýchlo vypátral a nechal ho zodpovedať niekoľko otázok.

Swiss fan is my new spirit animal from memes

Swiss Fan asked calmly from HarryPotterMemes

Rozhovor s čerstvou hviezdou memes

Luca Loutenbach (28) hovorí, že to, že sa stalo niečo zvláštne, si všimol už krátko po konci zápasu. Veľa známych ho videlo počas prenosu, tak ho zaplavili správami. Následne sa pridali memes, ktoré sa začali objavovať bezprostredne po tom, ako sa zábery objavili na obrazovke. Je nezvyčajné vidieť svoju tvár po celom internete!

Môžeme si byť istí, že Lucova radosť bola naozaj 100 % nefalšovaný originál. Je totiž veľkým fanúšikom, ktorý svoj národný tím sprevádzal už asi na 50 zápasoch. Zároveň futbal sám hráva a je aj športovým redaktorom.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť