Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée
Zdroj: ©Shutterstock

Svätyňa bio-eko-mamičiek. Toto sú najlepšie perly z domény Modrý koník

Prečo niekto rieši svoje zdravotné problémy... s cudzími ľuďmi?!

Keď sa povie Modrý koník, tak si väčšina predstaví negatívny význam tohto spojenia. Zväčša to predstavuje nejakú eko-bio-raw mamičku, ktorá s deťmi nechodí k doktorovi a radšej sa radí s ďalšími, zväčša nepovolanými mamičkami na fórach tejto stránky. Úplné drobnosti považuje za koniec sveta. Nájdeš tam skutočne všetko.

Hoci Modrý koník nemožno úplne zatratiť, pretože sa na ňom nachádzajú aj normálni používatelia, ktorí buď nakupujú, alebo predávajú detské veci, decentne diskutujú a radia ostatným o výchove detí/vzťahoch/varení/rodinných záležitostiach, nájdeme tam aj poriadne perly. A my sme sa hlboko ponorili do fór Modrého koníka, aby sme vylovili práve tie.

Toto je 15 najlepších perál…

1. Bola som dnes na veľkú potrebu. Keď som sa utrela, na toaletnom som mala hnedú, normálnu farbu. Potom taký asi 2-3 cm ovál tmavej farby, nie nejakej uhľovo-čiernej, ale tmavo-hnedej asi. V záchode, keď som pozrela, tak farba bola normálna, hnedá. Je toto nejaké krvácanie?

2. Je podľa vás normálne, keď muž hľadá takú formu vzrušenia ako je fisting (= zasunutie celej dlane do ženského alebo análneho otvoru)? Čo si o tom myslíte?

 • Pravdepodobne chcel a mal pracovať v kravíne ako zootechnik, ale nevyšlo mu to, tak to rieši takto nešťastne so ženami.
Shutterstock

3. Vyberáme meno pre dieťa. Váš názor na meno Margaréta?

4. Bojím sa, že zomriem.

 • Nepotešíme ťa, celkom určite raz zomrieš.

Mohlo by ťa zaujímať:

Vážne sa toto spýtali? Zaplávali sme do vôd internetových fór a vybrali najväčšie perly

5. Čo robíte večer, keď deti zaspia?

 • Zaspíme ešte pred nimi.
Shutterstock

6. Dobrý deň, dneska pri obede som prehltla kosť od kuraťa, takú menšiu. Bojím sa, či sa niekde nemôže zachytiť alebo niečo podobné. Bojím sa a už si namýšľam, že mám hrčku v krku. Čo mi pomôže?

7. Mávam sny o cukrovke. Myslíte si, že je to nejaký signál?

8. Ako prepáč, ale keď si tri mesiace bez príjmu a niekto, to je jedno kto, si od teba v tom období vypýta darček v hodnote 400 eur, asi nebude tou najostrejšou ceruzkou v peračníku.

9. Popálila som si ucho žehličkou, nič sa mi nestane?

 • Odpadne ti ucho a namiesto neho ti narastie prasací chvostík.
Shutterstock

10. Môj ex odchádza natrvalo preč zo Slovenska. Inicioval stretnutie, ktoré bolo z mojej strany čisto priateľské. Dala som mu darček, ktorý mal pripomínať spomienku na náš prvý intímny styk. V tej chvíli ma objal, chvíľu zaváhal a dal mi pusu na líce. Mám z toho zvláštne pocity, či mi nechcel náhodou povedať niečo viac. Čo vy na to?

 • A čo si mu tým darčekom akože chcela povedať ty?

11. Baby, má prosím niekto skúsenosť? Mám druhé dieťa, syna, ja neviem ako sa vyjadriť, ale je neznesiteľný. Nič sa mu nepáči, nič mu nevyhovuje… je sneh – zle je, more – zle je.

12. Baby, mám takú otázku: stáva sa vám, že sa prichytíte pri tom, ako sa samy so sebou rozprávate v duchu? Nemyslím teraz, že sem si niečo poviete, ale tak celkovo, pokojne aj každý deň. Nemôže to značiť nejakú duševnú poruchu?

Shutterstock

13. Ahojte, baby, mám biely výtok, ale keď sa mu zachce, tak je žltý.

14. Intímny vzťah u nás nikdy nebol problém… nikdy ma neurobil.

15. Dobrý večer, chcel by som iba sa uistiť a poprosiť vás o radu. Mal som s frajerkou pred 2 týždňami nechránený pohlavný styk. Nespravil som sa do nej ani trocha. Doteraz nemá žiadne príznaky, myslíte, že bude tehotná? Akurát raz jej bolo zle, nič viac. Mám stres.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť