Svet prestáva dávať zmysel: dôkazom je tento predražený doplnok, ktorý sa vypredal

Aj napriek tomu, že sa vypredal, ľudia ho kritizujú.

Zdroj: Suganth, Unsplash

Už keď si myslíš, že ťa nič neprekvapí, tak vedz, že sa vždy niečo nájde. Momentálne je to jeden z doplnkov, ktorý si vyslúžil obrovský úspech. Až natoľko, že bol dokonca vypredaný. Znova ho naskladnili a ľudia sú z tejto informácie nadšení. Informoval o ňom web 100indy.

Remienok za šialenú cenu

Čo je na tomto doplnku za 60 dolárov také výnimočné? Ide totiž o remienok na slúchadlá AirPods. Keďže sú to slúchadlá, ktorých hlavnou vlastnosťou je to, že sú bezdrôtové, mnohým ľuďom sa strácajú. Niekomu zrejme nestačí len púzdro, v ktorom bývajú slúchadlá dodávané.

Iným príde absolútne absurdné, aby niekto kupoval k slúchadlám v hodnote takmer 200 eur za ďalších 50 eur remienok, vďaka ktorému slúchadlá nestratíš. Je to podobné ako nakupovanie zlatých telefónov a následne krytov na ne, aby sa ti nedoškriabali.

Každý však má na tento doplnok iný názor. Väčšina fanúšikov Apple sa však proti doplnku búri a označuje ho ako totálne absurdný. Keďže podstatou AirPods slúchadiel je to, že sú bezdrôtové, nedáva význam, aby si na ne niekto dokupoval ten „káblik“.

Remienok na slúchadlá navrhla švédska firma Tapper a distribuuje ich značka Nordstorm. Remienok je dostupný v koženej a nylónovej verzii vo viacerých farebných prevedeniach. Slúchadlá si jednoducho zastrčíš do násadok na konci remienka. Tie sa ti vďaka magnetickému doplnku zopnú okolo krku a môžeš si tak byť istý, že ich nestratíš.

Jedni po ňom túžia, iní sa mu vysmievajú

Skutočnosť, že sa tento remienok dokázal vypredať, mnohých doslova pobúrila. Netrvalo dlho a objavili sa aj zosmiešňujúce príspevky na Twitteri, v ktorých sa pobúrení užívatelia vyjadrili. Možno bude tento remienok privilégiom starších ľudí, podobne ako to je s púzdrami na telefóny, ktoré sa otvárajú ako kniha.

„Kultúra AirPod slúchadiel je absurdná. Materializmu najvyššieho zrna. Naozaj všetci miniete viac ako 150 dolárov na AirPods a ďalších 60 dolárov na remienok, aby ste ich nestratili, zatiaľ čo väčšina ľudí je v pohode so slúchadlami, ktoré prídu s vaším telefónom..“

„Horúci darček na tento rok. 60-dolárové remienko k 150 dolárovým AirPods slúchadlám.“  

„Vidíte, aká je to zbytočnosť??? AirPods sú o tom, že sú bez káblika. Majitelia Airpods, čo si o tom myslíte?“


Zdroj: 100indy

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
33
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
34
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 nádherných minimalistických tetovaní, ktoré aj na malej ploche berú dych (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME