Svetové celebrity, ktorým by si nikdy netipol rovnaký vek

Niektoré rozdiely vás dostanú..

Pravdepodobne ste si už všimli, že ľudia rovnakého veku môžu vyzerať úplne odlišne. Niekto vyzerá omnoho mladšie, iní zase staršie a niektorým by sme vek ani zďaleka neuhádli. Tu je zoznam 20 celebrít, ktoré sú toho príkladom.

19 rokov

eastnews.ru, eastnews.ru

Mladá herečka Emma Kenney sa stala slávnou vďaka role Debbie Gallagher v seriáli Hriešnici.

Rovnako ,,stará“ je aj dcéra Johnyho Deppa a Vanessy Paradis. Lily-Rose Melody Depp hrala vo viacerých filmoch, ba dokonca je tvárou značky Chanel.

21 rokov

eastnews.ru, bellahadid/Instagram.com

Maisie Williams je herečka, ktorú všetci veľmi dobre poznáme zo seriálu Hry o tróny, kde stvárňovala Aryu Stark.

Vedľa nej zobrazená americká supermodelka Bella Hadid. Stala sa tvárou značiek Bulgari a Dior. Dvakrát sa dokonca stala aj modelkou roka. To je rozdiel, čo?

26 rokov

eastnews.ru, eastnews.ru

Selenu Gomez netreba bližšie predstavovať. Je to známa speváčka, textárka, producentka, dizajnérka, ale aj modelka.

Cara Delevingne začala svoju kariéru v móde, no neskôr sa stala aj herečkou. Poslednú rolu si zahrala vo filme Valerián a mesto tisícich planét.

37 rokov

eastnews.ru, eastnews.ru

Meghan Markle sa dostala do povedomia ľudí po celom svete najmä po rozprávkovej svadbe s princom Harrym. Má 37 rokov, no už nie je len známa herečka, ale aj vojvodkyňa zo Sussexu.

Jej rovesníčka je Britney Spears, pop idol z 90. rokov. Hoci mala bujarý život, dnes sa opäť naplno venuje koncertovaniu.

42 rokov

eastnews.ru, REUTERS/Robert Galbraith

Tobey Maguire je americký herec, ktorého všetci veľmi dobre poznáme z úlohy Petra Parkera vo filme Spiderman. Veľa ľudí si ho stále zafixovalo ako mladého chalana, no tento mladý fešák starne tak ako aj my, a dnes má neuveriteľných 42 rokov.

Kristian Nairn je herec a DJ zo Severného Írska. Je známy najmä vďaka nezabudnuteľnej úlohe, v ktorej stvárnil Hodora v seriáli Hry o tróny. Verili by ste, že obaja herci sú na tomto svete rovnaký počet rokov?

43 rokov

eastnews.ru, eastnews.ru

Kate Winslet sa všetkým dostala do povedomia vďaka Titanicu. Hrala v mnohých filmoch, dokonca je držiteľkou niekoľkých hereckých ocenení. Podporuje mnohé charitatívne organizácie a dokonca napísala aj knihu o autistických deťoch.

Vedľa nej je zobrazená jej rovesníčka Angelina Jolie, ktorá je tiež dobrá herečka, ale aj scénaristka. Vlastní tiež niekoľko významných ocenení.

49 rokov

eastnews.ru, eastnews.ru

Jennifer Lopez je známa herečka, tanečníčka, dizajnérka, ale aj speváčka, či producentka. Patrí medzi najviac zarábajúce herečky v Hollywoode.

Cate Blanchett je držiteľkou niekoľkých prestížnych filmových ocenení. Poznáme ju z mnohých rolí. Najviac sa však zapísala ako Kráľovná Alžbeta, ale aj ako Galadriel z filmov Pán prsteňov a Hobbit.

63 rokov

eastnews.ru, eastnews.ru

Existuje vôbec niekto, kto nepozná herca s menom Bruce Willis? Tak tento muž je príkladom toho, že muži zrejú ako víno. Okrem iného si zahral si vo filmoch Smrtonostná pasca, no niektorým sa dostal do povedomia z filmu Piaty element.

Brendan Gleeson začal svoju kariéru až vo veku 34 rokov. Hral vo filme V Bruggách, ale aj Kalvária. Hoci majú obaja herci 63 rokov, jeden vyzerá oveľa mladšie.

72 rokov

eastnews.ru, eastnews.ru

Sylvester Stallone je americký filmový herec, scenárista a režisér. Medzi jeho najznámejšie filmy patria série Rocky alebo Rambo.

Donald Trump je 45. prezident USA. Okrem toho je aj obchodný magnát a predtým, než prišiel do politiky, bol známy aj ako televízna osobnosť.

78 rokov

eastnews.ru, eastnews.ru

Možno tomu nebudete veriť, no slávny Al Pacino má 78 rokov. Mnohí filmoví kritici ho zaraďujú medzi najlepších hercov svetovej kinematografie, ktorí tu kedy žili.

Patrick Stewart sa stal slávnym aj za jeho rolu Profesora X vo filme X-Men. Väčšinu času momentálne pôsobí v divadle.

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka: eastnews.ru, bellahadid/Instagram.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
24
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
TOPY Z ROBOTY: Najvtipnejšie a najhoršie zážitky Slovákov zamestnaných v cestovnom ruchu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME