Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Nie, tento článok naozaj nie je smerovaný dokonalým moralistom, ktorí si nenechajú ujsť jedinú príležitosť na to, aby nám bežným smrteľníkom prízvukovali, aký je fast food nezdravý a nemá prakticky žiadnu nutričnú hodnotu. Takže to rovno zavrite – nie ste cieľovka a my ostatní máme len jedny nervy.

1. Táto pobočka má živú hudbu dvakrát do týždňa

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/5lzmro/this_mcdonalds_has_live_music_every_wednesday_and/?st=jhvez0nk&sh=025e81db)

2. A táto má zase súkromného pianistu

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/1mdryi/this_mcdonalds_has_a_live_pianist/?st=jhvfeyyp&sh=ff83ddea)

3. V tomto McDonalde zase nájdete bezdrôtové nabíjačky na mobil. Takže môžete doplniť energiu aj sebe (lebo káva je život) aj svojmu elektronickému miláčikovi.

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/6wqc3k/this_mcdonalds_has_wireless_chargers_in_the_tables/?st=jhvfadph&sh=d85151ba)

4. Táto prevádzka myslí aj na detských zákazníkov, preto sú stoly na jednej strane nižšie (nehovoriac o tých rozkošných stoličkách)

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/6wqc3k/this_mcdonalds_has_wireless_chargers_in_the_tables/?st=jhvfadph&sh=d85151ba)

5. Kôš so špeciálnou nádobou, do ktorej môžete pred odhodením kelímka najprv vyliať tekutinu

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/6w4nrd/mcdonalds_in_london_drain_liquids_before_trashing/?st=jhvf68b5&sh=9c041f61)

6. V Mexiku majú stánky, ktoré predávajú len McDonald’s dezerty

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/6pbfhj/there_are_stands_in_mexico_where_they_only_sell/?st=jhvgq03p&sh=f536acee)

7. Táto šikovná vecička znáša jedlo z horného poschodia

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/8khm2d/this_mcdonalds_has_a_conveyor_belt_which_brings/?st=jhvffxz7&sh=6fc3ab3e)

8. Tento McDonald’s má zase niečo ako „drive-thru“ pre ľudí, takže ani nemusíš ísť dovnútra

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/7bpf0g/this_mcdonalds_has_a_walkup_window/)

9. A tento má zase takúto mašinku na objednávanie, takže sa nemusíte ani s nikým rozprávať. Skvelé pre ľudí so sociálnou fóbiou!

imgur.com (https://imgur.com/Iv9YlDm)

10. Táto prevádzka očividne myslela aj na ľudí opierajúcich sa o stenu, kým čakajú na svoju objednávku – tak im tam dala mäkkú opierku.

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/7a5x8r/this_mcdonalds_has_a_cushion_to_lean_on_while/?st=jhvf4zfu&sh=f4e402e0)

11. McDonald’s na kolesách je záhuba ľudskej rasy

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/1ubf6d/there_is_a_mobile_mcdonalds_in_my_hometown/?st=jhvfhw0u&sh=954527ad)

12. Teda pokiaľ samozrejme so sebou nemá aj fitko, ako napríklad tento

reddit.com (https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/66vfa1/this_mcdonalds_has_a_gym/?st=jhvfjn2n&sh=a694cad7)

13. Stoly tejto pobočky majú dekorácie v podobe sviečok a ruží, aby tvoja láska na výročie nemohla povedať, že si sa nesnažil byť romantik

imgur.com (https://imgur.com/LPuExjZ)

14. Tento Mekáč je síce rajom pre deti, no určite aj peklom pre rodičov, ktorí sa ich snažia dostať domov

reddit.com https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/5cozhy/this_mcdonalds_still_has_n64/?st=jhvgebr1&sh=7a2e5ef4)

15. A na záver rakúsky McDonald’s, v ktorom si môžete objednať McPivo

imgur.com (https://imgur.com/IjeDopp)

Titulná fotka: reddit.com 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.