Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Svetovo úspešný seriál prichádza na Slovensko. Nechýba mu dávka humoru ani napätia

Po jednom úspešnom titule prichádza na TV JOJ ďalší, milujú ho ľudia po celom svete.


Svetovo úspešný seriál prichádza aj na Slovensko. Už budúcu nedeľu (26. februára) odštartuje na obrazovkách TV JOJ nový seriál s názvom Einstein. Pôvodom nemecký seriál, napísaný podľa filmu z roku 2015, bol predaný na viac ako sto televíznych trhov. Aký úspech bude mať akčná komédia v réžii Martina Kazimíra na Slovensku?

seriál, Einstein, Slovensko, Juraj Loj, TV JOJ
TV JOJ

Hlavnú postavu stvárnil Juraj Loj

Filip Koenig, utajený pra-pravnuk slávneho Alberta Einsteina, je sám uznávaným géniom a najmladším profesorom teoretickej fyziky na univerzite. Brilantnému vedcovi však kvôli smrteľnej dedičnej chorobe zostáva už len niekoľko rokov života, ktoré chce využiť naplno.

Na to, aby mohol čo najviac pracovať, však užíva rôzne nelegálne stimulanty. A aby neskončil vo väzení za porušenie zákona o omamných látkach, môže si so svojou genialitou trest odpracovať ako nezávislý poradca policajnej detektívky Lenky, ktorej pomáha pri vyšetrovaní prípadov vrážd.

seriál, Einstein, Slovensko, Juraj Loj, TV JOJ
TV JOJ

Spája napätie a komédiu

Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že ide o krimi seriál, v skutočnosti je dej podaný humorným spôsobom. Je preto určený pre širokú cieľovú skupinu. Na svoje si prídu aj ženy, ktorým ulahodí pohľad na hlavnú postavu, o ktorej sa samotná televízia JOJ vyjadrila ako: ,,Keby nebol taký múdry a sexy, bol by na zabitie!“ Hlavnú postavu by si mal divák zamilovať práve pre jej jedinečnosť, humor a špecifické správanie.

V každom diele sa rieši uzavretá časť vyšetrovania, ktorú Filip pomáha policajnému tímu vylúštiť. Zločiny odzrkadľujú dnešnú spoločnosť, nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe. A to najmä tým, že nejde o klasicky vystavanú kriminálku, ale že výrazne spája napätie a komédiu.

seriál, Einstein, Slovensko, Juraj Loj, TV JOJ
TV JOJ

Seriál sa môže pýšiť prepracovanými prvkami

Okrem hereckého stvárnenia sa môže seriál chváliť prepracovanou 3D grafikou, ktorú môžeme vidieť pri znázorňovaní Filipovho premýšľania. Scény sú dopĺňané rôznymi vzorcami a nákresmi odohrávajúcimi sa v mysli Filipa pri riešení prípadov. Nechýbajú ani akčné scény výbuchov a horiacich áut.

Seriál podľa nemeckej predlohy má tendenciu sa stať úspešným, a to najmä vďaka zábavným scénkam, dávke napätia a množstvu skvelých hercov. V novinke okrem Juraja Loja, ktorý stvárňuje Filipa, účinkujú aj Ivana Kubáčková, Richard Stanke, Dominika Richterová, Ady Hajdu, Lukáš Latinák, Marián Miezga, Tobias Král, Lukáš Frlajs, a mnohí ďalší.

Prvú časť môžu diváci sledovať už 26. februára na obrazovkách TV JOJ.

seriál, Einstein, Slovensko, Juraj Loj, TV JOJ
TV JOJ

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.