Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

Svojmu synovi, ktorého vychováva od siedmich rokov, porodila už druhé dieťa

Z kategórie stepmom, ale na konci sa vzali.


Ruská blogerka venujúca sa chudnutiu Marina Balmasheva vychovávala Vladimira „Vova“ Shavyrina od jeho siedmich rokov. Jeho otca opustila po tom, čo s mladíkom otehotnela.

Vhupla k nemu, kým on spal

38-ročnej žene, ktorá sa vydala za svojho 23-ročného nevlastného syna, sa nedávno narodilo ich druhé dieťa. Dcéru Oľgu porodila v roku 2021.

Alexey Shavyrin (47), Vovov otec, povedal: „Nehanbili sa spolu vyspať, keď som bol doma.“ Pár mal spolu päť adoptívnych detí. O ostatných dnes verejne nehovoria. Exmanžel obviňuje Marinu, že ich syna zviedla po tom, čo sa vrátil z univerzity. Pred ňou nemal žiadnu ženu.

„Zviedla nášho syna, ktorý pred ňou nemal priateľku. Odpustil by som jej neveru, keby to nebolo s naším synom. Keď som zaspal, utekala k nemu do postele. Potom sa vrátila do našej, akoby sa nič nestalo,“ spomína bývalý manžel.

Marina Balmasheva, adoptívny syn, Rusko
Profimedia

Marina svojho súčasného manžela nazýva „najočarujúcejším modroočkom na svete,“ no na sociálnych sieťach ho žartovne podpichuje, že je nemotorný pri kočíkovaní a nedokáže si udržať poriadnu prácu v ruskom Krasnodarsku, kde bývajú. Starosti, že ho povolajú do vojny, si nerobí. Má vraj lekársku výnimku.

O predchádzajúcom manželstve s Alexeyom tvrdí, že nebolo naplnené láskou, len prežívali. Svojim followerom odkázala, že neľutuje zničenie rodiny, mrzí ju len nabúranie obrazu tradičnej matky a otca. K exmanželovi sa nikdy nechcela vrátiť, ale necíti k nemu nenávisť.

„Je to dobrý človek a úžasný otec našich detí,“ povedala. V súčasnosti vychováva ich deti sám.

Marina Balmasheva, adoptívny syn, Rusko
Profimedia
Monsters of Rock 1991, Metallica, Moskva, jeden z najväčších koncertov

Určite si prečítaj:

Ako vyzeral jeden z najväčších koncertov na svete? Zo záberov budeš mať zimomriavky

Predtým bola väčšia

Ľudia jej hovoria, aby sa o seba viac starala, používala mejkap a cvičila, nech je pre – o 14 rokov mladšieho – manžela (syna) príťažlivá. Predtým minula tisíce dolárov na plastické operácie. Dala si urobiť prsia a vyzdobila sa botoxom. Dnes tvrdí, že s výzorom si už ťažkú hlavu nerobí, pretože Vova je s ňou maximálne spokojný.

„Zamiloval sa do mňa so všetkými mojimi jazvami po plastických operáciách, s celulitídou, ovisnutou kožou a osobnosťou. Nechcem vyzerať lepšie ako to, čo som.“

Marina je na Instagrame otvorená, nevymazala a neskrýva fotografie z čias, keď tvorili šťastnú rodinku s Alexeyom. Dôvodom môže byť tiež skutočnosť, že v tom čase bola objemovo statnejšia. Odvtedy výrazne schudla, čím sa znateľne zmenila aj jej vizáž. To je pre influencerku venujúcu sa chudnutiu určite plus.


Tagy:

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.