Svokra obdarovala snúbencov nevinným darčekom. Tento nevhodný detail jej však celkom unikol

Túto dekoráciu si doma nevystavia…

Zdroj: Awkward Family Photos / Instagram 

Žiadosť o ruku je krásna záležitosť, na ktorú nikto zo zúčastnených nikdy nezabudne. O to krajšie je, keď sa počas tohto monumentálneho gesta po okolí poneviera fotograf, ktorému sa čisto náhodne celú akciu podarí zachytiť. Na druhej strane, o čosi menej krajšie je, keď výslednú fotku zneužije svokra… na tvorbu vskutku nevhodného daru.

Stalo sa to omylom. Svokra sa so šľachetným úmyslom zhostila zásnubnej fotografie svojho synáčika a podľa tejto predlohy nechala budúcim novomanželom vyrobiť milý darček. Dekoráciu. Dekoráciu, ktorú by si možno niekedy v živote aj niekde vystavili… nebyť drobného detailu. Chudák syn, v tomto prípade snúbenec, totiž vyzerá, že ho celá situácia s pokľaknutím vzrušila o čosi viac, akoby sa patrilo.

Je to ruka, ty perverzné prasa, a na pôvodnej fotke to vidno celkom zreteľne. Na spomínanej dekorácii už o čosi pomenej. Z romantického momentu sa teda razom stala scénka ako vystrihnutá z béčkového filmu pre dospelých a z milého darčeku faux-pas, na ktorom sa aktuálne smeje celý internet. A aký máš ty dnes deň?

Fotografia sa objavila na instagramovej stránke Awkward Family Photos (celkom zaslúžene), a za svoje pôsobenie nazbierala už takmer 26-tisíc srdiečok. Taktiež zaslúžene. A ako to už býva, ľudia v komentárovej sekcii sa činili a do sveta povypúšťali riadne perly. „Teraz je už viac než jasné, prečo povedala áno,“ napísala jedna užívateľka. „Toto skôr znázorňuje medové týždne,“ napísal zase niekto iný.

Na záver treba dodať, že to nie je zase taká katastrofa a možno sa na tom o pár rokov mladomanželia schuti zasmejú. Do tej doby sa na tejto pomaly vyhasínajúcej pseudo erekcii môžeme smiať aspoň my. Lebo škodoradosť – najlepšia radosť, však? 

Blog Part GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Awkward Family Photos / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako sa spí na festivale? Toto sú najčastejšie typy spáčov v kempingu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME