Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Svokra pripravila neveste na svadbe nepríjemné prekvapenie. Aký vzťah máš ty s tou svojou?

Svokra ti vie niekedy pekne znechutiť vzťah.


Niekto má so svojou svokrou skvelý vzťah a nevie si vynachváliť, aká vie byť nápomocná a užitočná. Iným prípadom sú svokry, ktoré ti za každú cenu chcú zo života urobiť peklo. Pretože ty nie si tá správna osoba, ktorú si mal jej syn alebo dcéra vziať. Tak sa ti to snaží dať čo najviac najavo a vyštvať ťa.

Kým ešte nemáš obrúčku na ruke, stále máš možnosť vymaniť sa z rodiny, v ktorej ťa nechcú. Jedine, ak by bola tvoja drahá polovička ochotná presťahovať sa čo najďalej, aby na vás nemala svokra žiaden dosah. Ak má opačný názor, baľ kufre a utekaj. Inak dopadneš ako nevesta v tomto článku.

Shutterstock
5 vecí, pri ktorých sa väčšina z nás cíti trápne

Odporúčame prečítať:

5 vecí, pri ktorých sa väčšina z nás cíti trápne, hoci na to nemáme vôbec žiadny dôvod

Čierna namiesto bielej

Smrť kráľovnej Alžbety II. zasiahla milióny ľudí po celom svete. Jednu svokru až natoľko, že svojej budúcej neveste znepríjemnila vlastnú svadbu. Ako píše LADbible, skutočný príbeh sa točí okolo 29-ročnej Jane a jej manžela Matta. Práve jeho matka navrhla, aby z úcty ku zosnulej panovníčke svadbu zrušili. Neposlúchli.

Napriek veľkej nevôli sa svadba konala. Väčšina hostí prišla oblečená v čiernom, čo Jane úplne nepotešilo. Neskôr sa dozvedela, že tento pokyn prišiel od svokry, ktorá to všetkým odporučila kvôli vzdaniu úcty zosnulej Alžbete. Ani to však nebolo všetko.

Jane ďalej opisuje udalosti: „Na recepcii sa veľa našich hostí začalo strácať pomerne skoro, takže moja družička ich išla hľadať a vrátila sa po mňa. Boli v inej miestnosti s televízorom a pozerali program, kde sa spomínalo na zosnulú kráľovnú. Veľa z prítomných plakalo.“

Shutterstock

V tom momente nevesta vybuchla a povedala manželovej matke, že je sebecká a kazí synovi jeho veľký deň. Niekde sa hovorí, že čím horšia svadba, tým lepšie manželstvo. Ak to tak skutočne funguje, títo novomanželia budú spriaznenými dušami. A čo z toho všetkého vyplýva? Keď budeš rozmýšľať nad svadbou, pamätaj, že sa stávaš súčasťou inej rodiny. Preto zváž, či s nimi zvládneš fungovať.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť