Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Svokra pripravila neveste na svadbe nepríjemné prekvapenie. Aký vzťah máš ty s tou svojou?

Svokra ti vie niekedy pekne znechutiť vzťah.


Niekto má so svojou svokrou skvelý vzťah a nevie si vynachváliť, aká vie byť nápomocná a užitočná. Iným prípadom sú svokry, ktoré ti za každú cenu chcú zo života urobiť peklo. Pretože ty nie si tá správna osoba, ktorú si mal jej syn alebo dcéra vziať. Tak sa ti to snaží dať čo najviac najavo a vyštvať ťa.

Kým ešte nemáš obrúčku na ruke, stále máš možnosť vymaniť sa z rodiny, v ktorej ťa nechcú. Jedine, ak by bola tvoja drahá polovička ochotná presťahovať sa čo najďalej, aby na vás nemala svokra žiaden dosah. Ak má opačný názor, baľ kufre a utekaj. Inak dopadneš ako nevesta v tomto článku.

Shutterstock
Muž žaluje nemocnicu, lebo mu dovolili sledovať pôrod syna. Mal utrpieť psychickú ujmu

Odporúčame prečítať:

Muž žaluje nemocnicu, lebo mu dovolili sledovať pôrod syna. Mal utrpieť psychickú ujmu

Čierna namiesto bielej

Smrť kráľovnej Alžbety II. zasiahla milióny ľudí po celom svete. Jednu svokru až natoľko, že svojej budúcej neveste znepríjemnila vlastnú svadbu. Ako píše LADbible, skutočný príbeh sa točí okolo 29-ročnej Jane a jej manžela Matta. Práve jeho matka navrhla, aby z úcty ku zosnulej panovníčke svadbu zrušili. Neposlúchli.

Napriek veľkej nevôli sa svadba konala. Väčšina hostí prišla oblečená v čiernom, čo Jane úplne nepotešilo. Neskôr sa dozvedela, že tento pokyn prišiel od svokry, ktorá to všetkým odporučila kvôli vzdaniu úcty zosnulej Alžbete. Ani to však nebolo všetko.

Jane ďalej opisuje udalosti: „Na recepcii sa veľa našich hostí začalo strácať pomerne skoro, takže moja družička ich išla hľadať a vrátila sa po mňa. Boli v inej miestnosti s televízorom a pozerali program, kde sa spomínalo na zosnulú kráľovnú. Veľa z prítomných plakalo.“

Shutterstock

V tom momente nevesta vybuchla a povedala manželovej matke, že je sebecká a kazí synovi jeho veľký deň. Niekde sa hovorí, že čím horšia svadba, tým lepšie manželstvo. Ak to tak skutočne funguje, títo novomanželia budú spriaznenými dušami. A čo z toho všetkého vyplýva? Keď budeš rozmýšľať nad svadbou, pamätaj, že sa stávaš súčasťou inej rodiny. Preto zváž, či s nimi zvládneš fungovať.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.