Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Swingers párty jej zmenila život. Takto sa z učiteľky stala koučka v oblasti intimity

Dnes pomáha ženám odhaľovať ich najtajnejšie túžby.


Stačila jedna swingers párty a jej život sa otočil o stoosemdesiat stupňov. Táto austrálska kráska z Queenslandu v minulosti pracovala ako učiteľka v škôlke, po čase však zistila, že ju to ťahá celkom iným, trochu šteklivejším smerom. 30-ročná Katy Bampton preto dnes pôsobí ako koučka v oblasti intimity a radí ženám, ako si to v perinách užiť čo najviac.

„S manželom Robom sme sa rozhodli navštíviť swingers párty v nádeji, že to pridá nový rozmer do našich intímnych chvíľ,“ priznala Katy a dodala, že hoci bola nervózna, zároveň sa na celú vec tešila. „Nevedela som, čo čakať, no bola som tejto novej skúsenosti otvorená.“ Nepochybne tomu pomohol aj fakt, že jej manžel Rob už dlhšiu dobu pôsobí ako tvorca obsahu na platforme OnlyFans.

Prácu učiteľky zavesila na klinec

Swingers párty jej údajne otvorila oči. „Vďaka nej som si začala všímať svoje hlboko zakorenené postoje voči pohlavnému styku. Uvedomila som si, že ho robím, aby som uspokojila ostatných, namiesto toho, aby som pochopila a vyhľadávala to, čo skutočne chcem ja. Bol to pre mňa zlomový moment,“ tvrdí Austrálčanka, ktorá sa takmer okamžite začala vzdelávať v oblasti posteľnej autonómie.

Čítala knihy, navštevovala rôzne workshopy a pomaly začínala vstrebávať fakt, že nie je jediná, ktorá ma v tejto oblasti značné medzery. Teraz je z nej certifikovaná s*xuálna koučka odhodlaná pomáhať ženám nájsť to, čo ich robí šťastnými. „Zameriavam sa na pomoc ženám, ktoré nerozumejú svojim telám, nevedia komunikovať o svojich potrebách a nastavovať si zdravé hranice,“ vraví.

Katy Bampton
Profimedia

Touto prácou si vie zarobiť až 70-tisíc dolárov mesačne (cca 65-tisíc eur). „Ženy, ktoré otvorene hovoria o milovaní, sú aj dnes tabu. No čím viac o tom budeme rozprávať, tým to bude normálnejšie. Ženy potrebujú vedieť, že v tom nie sú samé a že ich skúsenosti sú podstatné,“ dodáva.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.