Syn doniesol do školy svoju „obľúbenú hračku“. Nebolo to to, čo si myslel

Otecko odišiel z kabinetu celý červený. Tiež nevedel, o čo ide.

Zdroj: Pixabay

Niekdajšie deti boli podstatne jednoduchšie, čo sa hračiek týka. Balík kried, kus dreva a hnilý gaštan ich zabavil na celé hodiny, až ich musela mama za vlasy ťahať naspäť domov na večeru. Prípadne si začali trieskať hlavu o stenu, zapojili do toho celé susedstvo a vďaka šampionátu o najväčší bolehlav mali o program na deň postarané. Dnes to takto jednoducho nefunguje.

Stačí sa pozrieť do hračkárstva. V každom regáli straší plejáda hračiek od výmyslu sveta – také, čo spievajú, také, čo pískajú, také, čo sú farebné, také, na ktoré bude doma tak maximálne sadať prach, lebo je to zábavka na necelé dve nanosekundy. Moderné decko ich má doma všetky… a aj tak sedí na gauči s tabletom v ruke a znudene kŕmi virtuálnu kopu h*vna banánom (prepáč, Pou).

PxHere (https://pxhere.com/en/photo/814624)

Hádzať všetky deti 21. storočia do jedného vreca by však nebolo správne, lebo ako vo všetkom inom, aj tu existujú výnimky. Jednou z nich je syn otecka, ktorý sa o svoj tragikomický príbeh podelil na Reddite, konkrétne v subreddite s názvom „dnes som to pokašlal“. Hovorí o tom, ako sa obľúbenou hračkou jeho syna stala ženská menštruačná pomôcka… a ako si to on, chudák, vôbec neuvedomil.

Používateľ sothishappened2 sa s ľuďmi podelil o túto historku:

„Moja žena bola mimo mesta na niekoľko týždňov. Nejaký čas po jej odchode som našiel malého, ako sa hrá s akýmsi silikónovým kalíškom, ktorý vyzeral trochu ako tulipán.

Opýtal som sa ho, čo to je a on sa mi rozhodol názorne odprezentovať jeho mnohoraké využitie – počas nasledujúcich dní pomohol kalíšok zachrániť mesto, poslúžil ako truhlica na poklady, ktorú strážili piráti či ako štít pre vesmírnu loď.

Pixabay (https://pixabay.com/ru/photos/кубок-менструальный-менструации-3155655/)

Kalíšok s nami chodil všade. Na nákupy, do parku, dokonca sme s ním v jeden večer boli v reštaurácii. Páčilo sa mi, že má svoj malý držiačik a celý ten čas som bol v tom, že patrí do nejakého setu stavebníc. A potom prišiel Deň D – deň, keď mal syn doniesť do školy svoj obľúbený predmet a niečo o ňom spolužiakom porozprávať. Zobral teda kalíšok, vystrojil sa do školy a ja som absolútne nemal v pláne ho zastaviť.

Keď som ho prišiel po vyučovaní vyzdvihnúť, jeho učiteľka si ma zavolala do kabinetu. Povedala, že si môj syn priniesol do školy… naozaj zaujímavú hračku. Odpovedal som so smiechom, že áno, už ju s nami všade vlečie nejaký ten piatok. A potom to prišlo. ‚Viete o tom, že to je menštruačný kalíšok?‘ opýtala sa ma a ja som skoro odpadol.

Pixabay (https://pixabay.com/ru/photos/кубок-менструальный-менструации-3137096/)

Netušil som, čo je menštruačný kalíšok. Netušil som, že to existuje, ako to vyzerá a už vôbec nie to, že sa s tým môj syn hráva už celkom solídnu dobu. Z kabinetu som odchádzal červený až za ušami, a keď som historku odprezentoval mojej odcestovanej manželke, takmer sa pocikala od smiechu. A môj syn? Ten si teraz s kalíškom užíva posedenie pri čaji.“ 

Zdroj: sothishappened2 / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
37
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zaujímavé fakty o káve, ktoré by mal vedieť každý milovník tohto zázraku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME