Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Syn Kollára a Vizváryovej oslávil jeden rok. Pozri sa, čo vyvádzal Boris

Všetci sa na ňom smiali.


Boris Kollár sa cez víkend ocitol na ďalšej oslave a tentokrát to bolo na oslave jeho syna Abnera, ktorého má s podnikateľkou a speváčkou Laurou Vizváryovou, s ktorou momentálne tvorí pár a dokonca sa k nej aj verejne priznáva.

Ako Laura informovala na svojom Instagrame, prichystali mu oslavu u nich doma a nesmeli chýbať ani známe tváre ako napríklad Zuzana Plačková s Reném a Dionkom, Anita Soul či Kollárova ex Andrea Heringhová.

Deti a hostí čakala v horúcom počasí nafukovacia šmýkačka a spustiť sa z nej rozhodol aj Kollár, ktorý nahodil ružové plavky a spustil sa na nej. Samozrejme tým rozosmial všetkých zúčastnených a najmä tých najmenších.

Malého Abnera tiež čakala obrovská trojposchodová torta, ktorá bola len pre neho. Nesmelo chýbať štýlové posedenie na zemi, veľký nafukovací hrad s balónmi a krásna fotostena. Deti si tiež mohli užiť bazén s nafukovacími loptami a hostia mohli na nástenku napísať momenty z oslavy, ktoré stoja za zapamätanie. Okrem oslavy však pre Abnera pripravili aj krstiny.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nenechaj si ujsť zľavu, aká tu ešte nebola. S naším PREMIUM sa počas leta nudiť nebudeš

„Krst nášho syna Abnera. Som šťastná, že sa konal práve v Marianke. Toto miesto je pre mňa veľmi silné a často som sa sem chodila modliť. Najmä počas môjho celého tehotenstva a aj keď sa Abner narodil.

Veľmi často som sa tu modlila zaňho a za to, aby ho zhora chránili pred špinavými jazykmi a preklínaním. Asi viete, na koho narážam. Abner má veľmi silného otca a veľmi silnú matku a ja nikdy nedovolím, aby mu bolo hocijak ublížené,“ napísala Laura k príspevku z krstín.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.