Syn plánoval popravu svojich rodičov. Tí sa mu veľkolepo pomstili.

Rodičia predstierali smrť kvôli svojmu chamtivému synovi.

Tento bizarný prípad sa nemohol odohrať nikde inde, ako v Rusku. Hlavným aktérom je 22-ročný mladík, ktorý sa plánoval zbaviť celej svojej rodiny. Jeho dôvod bol veľmi prostý – peniaze. Akonáhle však do hry vstúpila polícia a spolupráca rodičov, jeho plány zostali navždy zmarené…

Ruskí dôstojníci uviedli, že sa im podarilo presvedčiť podozrivého, ktorý si najal súkromného vraha, že jeho rodičia boli úspešne zabití. Všetko to začalo tým, že detektívi dostali echo ohľadom plánovania vraždy mladého Rusa. Rozhodli sa, že najlepší spôsob, ako tomu zabrániť bude nafingovať vraždu jeho rodiny.

Ruské ministerstvo vnútra

Polícia do prípadu zapojila aj rodinu, ktorá mala predstierať vraždu. Keď sa dozvedeli o plánoch ich syna, zložilo ich to, no aj napriek tomu sa rozhodli pomôcť polícii pri organizovaní incidentu. Kľúčovým dôkazom boli totižto výsledné fotografie mŕtvej rodiny, ktoré podozrivého na plnej čiare usvedčili.

Ruské ministerstvo vnútra

Úlohu nájomného vraha hral v Soči policajný dôstojník, ktorému podozrivý pri stretnutí veľmi podrobne popísal ako a kde by mala byť jeho rodina zavraždená. S policajtom v utajení sa dohodol, aby zabil obidvoch rodičov a tiež 10-ročnú sestru, čím si chcel nárokovať na dedičstvo. Ten mu mal po vykonaní svojej práce ako dôkaz ukázať fotografie z miesta činu. Potom, čo „vrah“ odviedol svoju prácu sa stretol s podozrivým a ukázal mu fotografie „zavraždenej“ rodiny. Po ich spozorovaní bol podozrivý totálne nadšený a súhlasil s vyplatením sumy za vraždu, ktorá činila cca 43 000€, akonáhle získa svoje dedičstvo.

Nemenovaný muž svoje dedičstvo pravdepodobne nikdy nezíska. Na stretnutí bol okamžite zadržaný ozbrojenou políciou, ako môžete vidieť na videu.

Mladík sa po zatknutí k činu okamžite priznal a pri vypočúvaní sa tiež ukázalo, že sa svojich rodičov snažil v minulosti už dvakrát vlastnoručne zbaviť. Za plánovanú vraždu rodiny mu za mrežami hrozí pobyt dlhý 15 rokov.

Zdroj: blesk.czunilad.co.uk
Titulná fotka: commons.wikimedia.org

Reagujte!
Grr Grr
43
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
8
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
13
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tento stroj simuluje divné podania ruky Donalda Trumpa!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME