Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Tabák vracia úder! Podáva trestné oznámenie na Bittó-Cigánikovú

Na trestné oznámenie zareagovala trestným oznámením.


Určite nie je na svete veľa krajín, kde by sa poslankyne medzi sebou bili. Slovensko je jednou z nich. Na konci septembra Jana Bittó-Cigániková (SaS) oznámila verejnosti, že jej poslanecká kolegyňa Romana Tabák (Sme Rodina) ju slovne a fyzicky napadla.

Cigániková na Tabák podala trestné oznámenie, ktorým sa zaoberá bratislavská polícia. Bitka naďalej pokračuje a Tabák sa rozhodla vec ďalej eskalovať tým, že aj ona podala trestné oznámenie na Cigánikovú! Polícia má teda na stole dve úplne protichodné verzie toho istého incidentu. Záhada ako pre Sherlocka.

TASR

Poslankyňa Romana Tabák (Sme rodina) podáva trestné oznámenie na poslankyňu Janu Bittó-Cigánikovú (SaS). Tabák uviedla, že je nútená brániť sa po právnej stránke, keďže Cigániková podniká zákerné kroky voči jej osobe. Poslankyňa Tabák o tom informovala na sociálnej sieti. Tvrdí, že incident medzi nimi vyvolala samotná Bittó-Cigániková, ktorá si to ale nemusí pamätať, pretože podľa Tabák bola pod vplyvom alkoholu a možno i omamných látok. Poslankyňa hnutia Sme rodina uviedla, že pôvodne nemala v úmysle túto záležitosť medializovať, ani podnikať žiadne iné kroky, no je nútená brániť sa po právne stránke. Reagovať sa rozhodla po konzultácii s advokátom.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.