Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Slovenských divákov sa v kinách pokúsi vystrašiť ďalší horor. Jeho názov je Fantasy Island a vznikol pod režisérskou taktovkou Jeffa Wadlowa (Vadí nevadí). Producentsky ho potom zastrešila úspešná spoločnosť Blumhouse, ktorá má na konte plno hitov, či už hororových (Uteč, Sinister) alebo dramatických (Whiplash, Rovnaké srdcia). O čom ale Fantasy Island vlastne bude?

V centre príbehu bude tajomný tropický ostrov s luxusným rezortom pre návštevníkov. Ten je odrezaný od akejkoľvek civilizácie. Žije na ňom však záhadný a charizmatický pán Roarke, ktorý návštevníkom sľubuje ponuku, ktorá sa neodmieta: dokáže im splniť ich akékoľvek želanie.

Niekoľko natešených ľudí na ostrov skutočne dorazí. Keď sa im však ich priania začnú plniť, uvedomia si, že práve rozohrali nebezpečnú hru na život a na smrť.

V hlavných úlohách uvidíme Michaela Peñu, Lucy Hale, Maggie Q, Austina Stowella, Jimmyho O. Yanga, Ryana Hansena, Portiu Doubleday či Michaela Rookera. Ústredný nápad je celkom sľubný a určite sa z neho dá vyťažiť mnoho hororového mrazenia, čo dokazuje aj priložený trailer.

Potenciál na slušnú žánrovku tu rozhodne je, tak uvidíme, či sa režisérovi podarí poslať do kín ďalšiu hitovku so značkou Blumhousu. Slovenská premiéra je naplánovaná na 27. februára 2020.

Itafilm

Zdroj: Itafilm

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť