Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Takáto nepríjemná bola prvá jazda v MHD slovenskej speváčky. S týmto asi nikdy nerátala

Stalo sa to niekedy aj tebe?


V obľúbenej šou Adely Vinczeovej Trochu inak sa ukázala známa slovenská speváčka Jana Kirschner, ktorá už dlhé roky pôsobí na hudobnej scéne, presnejšie až 25 rokov. Počas šou sme od nej zistili, že ani status známej osobnosti neznamená bezproblémový život. Ako poukázal portál Topky, jej prvá jazda v MHD bolo pre ňu výrazne nepríjemnou skúsenosťou.

Speváčka dlhé roky žije v Londýne, no spieva a koncertuje pre slovenské publikum. Počas toho, ako bola u Adely, si zaspomínala na to, ako išla vôbec prvý raz v mestskej hromadnej doprave. Ako vysvetlila, dostal ju tam jej partner, no nikdy asi nečakala, že sa stane niečo podobné. Akonáhle nastúpila do MHD, tak si chcela kúpiť cestovný lístok cez mobil, no bolo už neskoro, chytil ju revízor.

Nezostalo to iba pri pokute

Ako vraví samotná speváčka, ten ju rovno aj spoznal, no to, že je známou osobnosťou, jej nepomohlo. Kirschner dostala pokutu, a to nie je všetko. Práve kvôli svojmu statusu si odniesla aj poznámku na svoju osobu, ktorú iste počuť nechcela.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

Nuž, cesta v MHD nie je pre každého. Jedno je však jasné, pri nástupe treba mať vždy radšej platný lístok, inak môžeš dopadnúť aj ty ako Jana Kischner.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.