Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Rutinné pranie špinavej bielizne takmer privodilo istému Alexovi Boardmanovi infarkt. Ako píše aj portál LADbible, keď chcel Alex z práčky vybrať šatstvo, všimol si, že z jej vnútra sa naňho díva akási tajomná tvár. Žeby nejaký prízrak? Ale kdeže! Ako Alex napísal na Twitteri, zabudol, že do práčky napchal aj vankúš s podobizňou speváka Davida Bowieho.

Náhoda sa postarala o to, že keď práčka doprala, vankúš ostal v ideálnej polohe, z ktorej sa David Bowie díval cez presklený otvor. „Takmer som dostal infarkt,“ poznamenal Alex, ktorý si v prvej chvíli myslel, že sa naňho naozaj díva nejaká záhadná tvár.

S fotografiou sa pochválil aj na Twitteri, kde jeho príspevok získal veľkú popularitu. Momentálne má viac než 4-tisíc zdieľaní a 36-tisíc lajkov. „Myslím si, že Davidovi Bowiemu by sa to páčilo,“ napísal jeden používateľ. „Zrejme by túto fotku použil na obal svojho albumu!“


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.