Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Takmer dva metre vysoká kráska priznáva, že je to ona, ktorá nosí svojho frajera na rukách

S jej výškou mala dlho problém nájsť toho pravého.


Výška jej značne komplikovala milostný život, napokon sa jej však podarilo nájsť lásku. 28-ročná Floriďanka, ktorá meria na ženu pomerne netradičných 190 centimetrov, to s hľadaním ideálneho partnera nemala jednoduché. Internetová influencerka a OnlyFans modelka Marie Temara totiž spočiatku trvala na tom, že jej frajer bude od nej vyšší.

Marie má takmer dva metre a vzhľadom na skutočnosť, že len 2 percentá ľudí na Floride merajú viac ako ona, sa jej okruh potenciálnych partnerov rapídne zúžil. Na svojom Instagrame, na ktorom ju sledujú dva milióny fanúšikov, však nedávno oznámila, že sa jej predsa podarilo nájsť toho pravého. Jej priateľ, 27-ročný Matthew, je od nej však o hlavu nižší.

Šťastná aj s nižším mužom

Hoci má jej vyvolený „len“ 180 centimetrov, Marie si nesťažuje. „Väčšinu svojho života som sa snažila nájsť si partnera, ktorý bude odo mňa vyšší, keďže to sa považuje za spoločenskú normu. Nájsť niekoho takého bolo však extrémne náročné. Nedávno som sa preto rozhodla na to vykašľať a začala sa obzerať aj po mužoch, ktorí sú odo mňa nižší,“ priznáva modelka.

S Matthewom sa spoznala prostredníctvom online zoznamky Tinder. Keďže nemal v profile uvedenú svoju výšku, spočiatku netušila, do čoho ide. „Nevedela som, aký je vysoký, až dokiaľ som ho nezbadala na našom prvom rande. Väčšina ľudí by ho považovala za vysokého, no pre mňa je nižší a ešte aj váži o 30 kíl menej ako ja,“ hovorí, pričom vie, že toto nie je úplne štandardné. No keď sú spolu šťastní, koho to trápi?

Profimedia

„Na začiatku som z toho mala komplexy, lebo som si nebola istá, čo si o nás ľudia pomyslia. Randiť s niekým, kto je od teba menší, je skrátka iné. Nemôžem si požičať jeho mikinu, keď mi je zima, nemôžem si dať opätky bez toho, aby som si pri ňom nepripadala ako obor, a nedokáže ma nosiť na rukách. Som to ja, ktorá nosí na rukách jeho,“ uznáva so smiechom, no zároveň dodáva, že po čase sa naučila ignorovať, čo si o nich jej okolie myslí.

@marietemara4.0

Short king probz😅❤️ Would you date a girl bigger than you? #tallgirl #shortking #cuddling @Petite Prince (we are both adults and fully clothed)

♬ original sound –

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.