Takto by to vyzeralo, keby existovalo špeciálne holičstvo na mužské intímne partie

Neprehliadnite ich peckové logo!

Zdroj: Hai Phung / Unsplash

Väčšinou sú to ženy, ktoré sa s obľubou oddávajú návštevám rôznych salónov. Kaderníctvo, manikúra, pedikúra, nejaký ten profesionálne spravený mejkap či tvarovanie obočia… to znie ako dobrá odmena za to, že tento týždeň nezožrala všetko, čo sa nepokúsilo zožrať ju a nepribrala ani deka. Alebo za čokoľvek iné.

Chlapov to akosi neberie. Do kaderníctva zavítajú len v prípade, že im vlasy zacláňajú výhľad na telku, keď sa snažia pozerať futbal a naskytá sa reálne riziko, že prešvihnú nejaký prudko dôležitý gól. K tým ostatným vyššie spomenutým záležitostiam je škoda sa aj vyjadrovať… ALE. Sme presvedčení, že keby existoval takýto salón, možno by aj páni prišli skrášľujúcim procedúram na chuť.

Niekoľko dní dozadu uverejnil YouTube kanál Comedy Central Originals video paródiového charakteru, v ktorom ľuďom predstavuje veľmi špecifické holičstvo. Názov tohto (neexistujúceho) biznisu je Brooklyn Ball Barber a z týchto troch slov vám už je pravdepodobne jasné, na čo sa špecializuje. No ak náhodou nie, je to holičstvo. Pre mužov. A ich chlpmi obdarené intímne partie.

Austin Powers Balloon GIF - Find & Share on GIPHY

Vymyslené holičstvo ponúka široké spektrum služieb, takže si každý majiteľ vajcovitej rozmnožovacej výbavičky nepochybne príde na svoje. V prvom rade sú to strihy od výmyslu sveta – kosoštvorce, vrkôčiky či pásik od brady až po… výber je naozaj pestrý. Ak sa klient necíti na skracovanie, môže si dopriať „šampónovanie“. A ak sa cíti na enormné skracovanie, svoju chlpatú nádielku môže následne darovať na charitu.

Ale už viac nebudeme odďaľovať nevyhnutné. Pozrite si tento bizárik na vlastné oči a určite neprehliadnite ich kreatívne logo. Bola by to škoda.

Pod videom sa nazbieralo stádo fanúšikov, ktorým by vôbec nevadilo, keby celé video nebola paródia. Vraj by im takýto salón na skrášľovanie mužskej pýchy a jej bezprostredného okolia bodol. Nemusia sa obávať – po tomto poste je len otázkou času, kedy sa na to nejaký hipster so zmyslom pre humor podujme.

Loading

Navštívil by si tento salón?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
7 nepísaných pravidiel, ktorými sa vždy podvedome riadime

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME